پنج شنبه, 16 آذر 1402 - Thursday, 07 December 2023
کد خبـر : 3823
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۵۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مادر بیرانوند: نمی‌توانم پخش زنده بازی علیرضا را ببینم+عکس

مادر بیرانوند: نمی‌توانم پخش زنده بازی علیرضا را ببینم+عکس

آوای پارسیان: مادر علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکرد فرزندش در جام جهانی روسیه گفت: واقعا حس خیلی خوبی است که فرزندم برای ایران افتخار کسب کرده و باعث شادی هموطنانم شده است.

به گزارش«آوای پارسیان »درباره بازی ایران و پرتغال اظهار کرد: من هرگز دیدارهای پخش زنده علیرضا را نگاه نمی‌کنم و بعد از بازی فیلم ضبط شده آن را می‌بینم که الان در حال دیدن بازی شب گذشته هستم.

مادر بیرانوند: نمی‌توانم پخش زنده بازی علیرضا را ببینم

وی درباره عملکرد فرزندش گفت: واقعا حس خیلی خوبی است که فرزندم برای ایران افتخار کسب کرده و باعث شادی هموطنانم شده است.

هوشیار با بیان اینکه علیرضا با شایستگی به جام جهانی رفت، افزود: عملکردش در این سه بازی نشان می‌دهد که او به حقش رسیده و مقابل بهترین‌های جهان با شایستگی از دروازه کشورمان حفاظت کرده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دوست دارد علیرضا فوتبالش را در خارج از کشور ادامه دهد، پاسخ داد: امیدوارم هر تصمیمی می‌گیرد برای پیشرفتش مفید باشد و ما دوست داریم هر کاری که خودش می‌خواهد همان را انجام بدهد. مردم دعا کنند تا باز هم بتواند روند رو به رشدش را ادامه دهد.

همچنین پدر علیرضا در این گفت‌وگو و در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه فکر می‌کرده پسرش پنالتی بهترین بازیکن جهان را بگیرد؟ گفت: بله، واقعا به دلم برات شده بود که علی می‌تواند پنالتی را بگیرد و خدا هم کمک کرد که ایران با دو گل عقب نیفتد و همچنان امید داشته باشد.

مرتضی‌ صفر بیرانوند ادامه داد: بازیکن‌های ایران واقعا با تمام وجود بازی کردند که دست تک تک بچه‌ها درد نکند، اما حیف شد به مرحله بعد صعود نکردیم.

وی تاکید کرد: ایران شایسته‌ترین تیم گروه دوم جام جهانی بود، اما فوتبال است و غیر قابل پیش بینی، اما اگر به مرحله صعود می‌کردیم به نظرم می‌توانستیم به مراحل بعد هم راه یابیم.

پدر علیرضا در پایان گفت: خیلی خوشحالم که پسرم باعث شادی مردم ایران شده است و به او که افتخاری است برای ایران می‌بالم و امیدوارم در ادامه فوتبالش باز هم موفق شود و برای ایرانیان شادی بیاورد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه