دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 3838
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دختری که خودش را با دینامیت منفجر کرد +تصاویر

دختری که خودش را با دینامیت منفجر کرد +تصاویر

آوای پارسیان: دختری جوان با شرکت در یک مسابقه استعداد یابی درون یک جعبه بزرگ رفت و با استفاده از دینامیت آن را منفجر کرد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سودای شهرت همان چیزی است که بسیاری از جوانان جویای نام و نشان را راهی مسابقه‌های کشف استعداد می‌کند تا به هر قیمتی این شانس را داشته باشند مقابل دوربین تلویزیون و چشمان میلیون ها بیننده شیرین کاری خود را به نمایش بگذارند، البته گاهی اوقات اقدامات یا نمایش های آنها به قدری خطرناک می شود که شاید عنوان شیرین کاری برایش مناسب نباشد چرا که آنچه شما تماشا می کنید به بازی گرفتن جان شرکت کننده توسط خودش است نه یک هنرنمایی ساده!

در یکی از این شوهای استعدادیابی دختری 21 ساله به نام آنالیس ناک با ایده ای بسیار عجیب و خطرناک حضور پیدا کرد و با اجرای حرکتی که هیچ کس تصور زنده ماندن او را پس از پایان نمایشش نداشت توانست سر و صدای بسیاری در رسانه ها به پا کند.

شاید بهتر باشد به جای هر توضیحی آنچه این دختر انجام داد را با چشمان خود تماشا کنید و در نهایت شما نیز مانند دیگر تماشاگران این مسابقه از زنده ماندن یا بهتر است بگوییم حتی آسیب ندیدن او حیرت زده شوید.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه