دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 3890
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

گلایه فرماندار گناوه از پارازیت‌ها و قول وزیر ارتباطات

گلایه فرماندار گناوه از پارازیت‌ها و قول وزیر ارتباطات

آوای پارسیان: وزیر ارتباطات تاکید کرد: سلامتی مردم مهم و دغدغه است اما نباید بزرگ نمایی شود و یا از آن به راحتی گذشت بلکه واقعی به آن پرداخت و اگر اثری داشته باشد دین، قانون و مسئولان کشور نسبت به سلامتی مردم بی تفاوت نیستند و پیگیری خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بنا داریم اندازه گیری پارازیت در کشور به صورت آنلاین نمایش داده شود.

به گزارش ایرنا؛ محمدجواد آذری جهرمی روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه در خصوص انتقاد فرماندار این شهرستان پیرامون گلایه مردم از پارازیت های ماهواره ای افزود: در این ارتباط در شهرهایی که تجهیزات لازم نصب شده، اندازه گیری پارازیت ازطریق سایت تنظیم مقررات، علنی پخش خواهد شد.

وی اظهار داشت: اگر در شهر گناوه چنین وضعیتی وجود دارد آمادگی داریم که اندازه گیری آنلاین انجام شود تا مردم دغدغه نداشته باشند.

وی گفت: در هفته گذشته، سازمان تنظیم مقررات پس از دریافت گزارش هایی از استان بوشهر، حضور یافت و اندازه گیری های میدانی انجام داد که نتیجه این اندازه گیری ها برای سازمان انرژی اتمی که مسئول بررسی اثرات تشعشعات است، ارسال شده و منتظر پاسخ هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: سلامتی مردم مهم و دغدغه است اما نباید بزرگ نمایی شود و یا از آن به راحتی گذشت بلکه واقعی به آن پرداخت و اگر اثری داشته باشد دین، قانون و مسئولان کشور نسبت به سلامتی مردم بی تفاوت نیستند و پیگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه در موضوع پارازیت در شهر گناوه مساله آنتن دهی و ارتباطات تداخلی ندارد ادامه داد: این موضوع چون شفاف سازی و پاسخ داده نمی شود در ذهن مردم وجود دارد و مطرح می شود.

آذری جهرمی گفت: فرماندار گناوه به عنوان مسئول شورای تامین درصورتی که این مساله تبعات و نگرانی بر افکار عمومی برجا گذاشته پیگیری و هرجا نیاز باشد کمک می کنیم.

در این جلسه فرماندار گناوه گفت: بحث ارسال پارازیت روی گیرنده های ماهواره در این شهر به یک معضل و مشکل اساسی تبدیل و موجب نگرانی شدید مردم شده است.

سیدعلی پاک نژاد افزود: چه بخواهیم و نخواهیم اخبار و اطلاعات به گوش مردم می رسد و نباید سلامت آنها به مخاطره بیافتد.

وی اظهار داشت: ارسال پارازیت در شهر ساعات خاصی انجام می شود و برای ما مسئولان نیز نگران کننده شده است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه