شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 3914
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۳۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اعتراضات دشتستان کار مردم نبود؛ زمین‌داران آنها را تحریک کردند!

اعتراضات دشتستان کار مردم نبود؛ زمین‌داران آنها را تحریک کردند!

آوای پارسیان: مردادماه سال گذشته بود که در پی اعتراض برخی از اهالی آبپخش دشتستان و فعالین محیط زیست، عملیات اجرایی پتروشیمی دشتستان لغو شد، در شرایطی که نعمت زاده وزیر صنعت در محل پروژه حضور یافته بود.

 مردادماه سال گذشته بود که در پی اعتراض برخی از اهالی آبپخش دشتستان و فعالین محیط زیست، عملیات اجرایی پتروشیمی دشتستان لغو شد، در شرایطی که نعمت زاده وزیر صنعت در محل پروژه حضور یافته بود.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ پیش از این کلنگ زنی، مسئولان سازمان محیط زیست کشور بر عدم صدور مجوز چنین پروژه ای تاکید داشتند، ضمن اینکه برخی کارشناسان هم با اشاره به فاصله این طرح با دریا، نسبت به مشکل تامین آب آن و آلایندگی احتمالی برای اراضی کشاورزی ابراز نگرانی می کردند.

مشکلی که پاسخ شفافی از سوی مسئولان استانی در پی نداشت و منجر به اعتراضات در حضور نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت و لغو کلنگ زنی این پتروشیمی شد؛ اتفاقی که مخالفان و موافقان زیادی پیدا کرد.

حالا نعمت زاده پس از یکسال از ان م

اجرا، در گفتگویی معتقد است: «ممانعت از کلنگ زنی پتروشیمی دشتستان کار مردم نبوده و آنها به تحریک ملاکان و زمین داران دست به چنین اقدامی زدند و بعد هم مردم پشیمان شدند.»

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه