یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 3923
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۹:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

با استقبال کم شهروندان بوشکانی؛ جلسه پرسش و پاسخ شهروندان با شهرداری و شورای شهر بوشکان برگزار شد

با استقبال کم شهروندان بوشکانی؛ جلسه پرسش و پاسخ شهروندان با شهرداری و شورای شهر بوشکان برگزار شد

به گزارش آوای پارسیان:نخستین جلسه پرسش و پاسخ شهروندان با شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشکان در دوره پنجم با استقبال کم شهروندان برگزار شد.

رئیس شورای شهر در اظهار نظری قابل تامل، در خصوص علت استقبال ضعیف مردم از این مراسم گفت: دلیل استقبال کم شهروندان از این جلسه، پاسخگو بودن شهردار و شورای شهر به مردم، در بیرون از اتاق شهرداری و  شورا و در سطح شهر است.

وی افزود: نمایندگان شورای اسلامی شهر بوشکان، در دسترس ترین نمایندگان مردم آن شهر هستند. شوراهای شهر و روستا، مردمی ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی است که مستقیما با مردم در ارتباط است و پاسخگوی مشکلات و مسائل شهروندان می باشد.

با اینکه از برگزاری این جلسه توسط شهروندان استقبال مناسبی نشد اما همین تعداد کم حضور شهروندان هم کافی بود تا شورا و شهرداری را به چالش بکشاند. در این جلسه مشکلات و مسائل شهر بوشکان از جمله رسیدگی به وضعیت آسفالت شهر، وضعیت روشنایی خیابان ها و معابر شهر، لزوم برخورد قانونی با فروشندگان مواد مخدر، رسیدگی به سطل‌های زباله، امکانات ورزشی شهر و … از سوی شهروندان بوشکانی مطرح شد که شهردار و اعضای شورای شهر توضیحات کاملی در این خصوص ارائه کردند و پیشنهادات مردم را هم جهت بررسی بیشتر یادداشت کردند.

شایان ذکر است که شهرداری و شورای اسلامی شهر در این مراسم اقدام به توزیع دفترچه های عملکرد یکساله خود نمودند و با نمایش ویدیو پروژکتور این عملکرد در حسینیه، شهردار بوشکان هم در این خصوص توضیحاتی را به مردم ارائه کرد.

در ادامه تصاویر این جلسه را مشاهده می نمایید:

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه