شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 4017
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۹:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

باز هم تکرار ماجرای تلخ تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان؛ اینبار در جم+عکس

باز هم تکرار ماجرای تلخ تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان؛ اینبار در جم+عکس

آوای پارسیان: پس از انتشار مطالب و فیلم و عکس، بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان جم قرار گرفت و دانش‌‌آموز شناسایی شد

 باز هم خبر تلخ تنبیه‌بدنی یک دانش‌آموز در مدرسه منتشر شد و اینبار دانش‌آموزی با خط‌کش معلم در شهرستان جم استان بوشهر تنبیه سخت شده است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ روز گذشته تصویر و فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که حاکی از تنبیه یک دانش‌آموز در مدرسه بود. این دانش‌آموز در مدرسه بهرباغ شهرستان جم در جنوب استان بوشهر تحصیل می‌کرد و عنوان شده بود که با کابل تنبیه شده است.

 پس از انتشار مطالب و فیلم و عکس، بررسی این موضوع در دستور کار آموزش و پرورش شهرستان جم قرار گرفت و دانش‌‌آموز شناسایی شد

مدیر آموزش و پرورش، اعضای انجمن اولیا و مربیان،  مدیر آموزشگاه و معلم نامبرده در منزل والدین دانش آموز حضور یافتند و از وی دلجویی کردند.

 خلیل نیکخواه مدیر آموزش و پرورش جم با ابراز تأسف از اتفاق به وجود آمده، گفت: با بررسی‌های انجام شده، این دانش‌آموز با خط کش توسط معلم تنبیه شده؛ با وجود اینکه اولیای دانش‌آموز هیچ‌گونه شکایتی در این زمینه ندارند اما پرونده معلم خاطی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

وی با تأکید بر موضوع ممنوعیت تنبیه‌بدنی دانش.آموزان افزود: بارها در جلسات، به صورت شفاهی و همچنین طی بخشنامه‌های مختلف این موضوع به اطلاع فرهنگیان رسانده شده است که تنبیه‌بدنی خط قرمز آموزش و پرورش محسوب می‌شود و در صورت بروز چنین اتفاقاتی با افراد خاطی وفق مقررات انضباطی برخورد خواهد شد.

وی در پایان از رسانه‌هایی که با انعکاس نقد‌ها و آسیب‌ها به بهبود امور آموزشی وپرورشی یاری می‌رسانند، قدردانی کرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه