دوشنبه, 05 مهر 1400 - Sunday, 26 September 2021
کد خبـر : 4045
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۵۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرار مرگبار مرد جوان از بالکن خانه همسایه

فرار مرگبار مرد جوان از بالکن خانه همسایه

آوای پارسیان: مرد جوان حین فرار از بالکن طبقه پنجم ساختمان همسایه در خیابان ایران زمین شمالی به کام مرگ فرورفت.


به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ ساعت ۷ صبح روز گذشته (۱۰ آذر ماه جاری) مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ‌فیض در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مرد بیست و هشت ساله‌ای بر اثر سقوط از بالکن یک ساختمان پنج طبقه در سردار جنگل، خیابان ۳۵ متری گلستان، خیابان ایران زمین شمالی به کام مرگ فرورفته و هیچ کدام از اهالی ساختمان متوفی را نمی‌شناسند.
 
فرار مرگبار مرد جوان از بالکن خانه همسایه

با اعلام مراتب این مرگ مرموز، سیدسجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل حادثه حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی‌های اولیه نشان داد متوفی از اهالی ساختمان مجاور محل حادثه بوده و همسر وی به دلیل پاره‌ای اختلاف از مدتی قبل منزلشان را ترک کرده بود.

تحقیقات بیشتر نشان داد که برادرزن متوفی شب قبل از وقوع حادثه (۹ آذر جاری) با متوفی تماس گرفته و برای حل مشکلات همراه با یکی از دوستانش به خانه متوفی رفته بود که متوفی به محض ورود آن‌ها به خانه با استفاده از کلت کمری اقدام به شلیک به سمت برادرزنش کرده و وی را از ناحیه دست مجروح کرده بود.

بردارزن متوفی نیز بلافاصله بعد از این اتفاق به داخل کوچه رفته و با داد و فریاد اهالی محل را خبردار کرده بود که وی پس از حضور اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

متوفی پس از شلیک به برادر زنش از محل گریخته و مجدداً در زمان خلوت شدن محل، به منزلش مراجعه کرده بود تا اینکه حدود ساعت ۵ بامداد روز گذشته (۱۰ آذر) یک پژو ۲۰۷ مقابل منزل متوفی پارک کرد.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان این احتمال را دادند که متوفی به گمان اینکه سرنشینان پژو ۲۰۶ قصد انتقام‌گیری از وی را دارند به پشت‌بام ساختمان خود رفته، سپس به پشت‌بام منزل مجاور و در نهایت به پشت‌بام خانه سوم رفته، اما سرانجام به بالکن طبقه پنجم ساختمان دوم پرش کرده بود.

بررسی تصاویر دوربین مداربسته ساختمان محل حادثه و اظهارات شاهدان نشان داد، متوفی پس از پرش به بالکن یکی از واحد‌ها در طبقه پنجم، از ساکنان آن واحد خواسته بود در بالکن را باز کنند که ساکنان از خواب پریده و با ترس و واهمه از اتاق‌خواب خارج شده و در اتاق خواب را قفل کرده بودند.

ساکنان این خانه با داد و بیداد از منزل خارج شده و اهالی ساختمان را باخبر کرده بودند، متوفی نیز با شکستن شیشه در بالکن، وارد اتاق‌خواب شده و پس از مواجه شدن با در بسته اتاق‌خواب، مجدداً به بالکن بازگشته بود.

بررسی‌های مجدد دوربین‌های مداربسته نشان داد که متوفی در نهایت قصد داشته از بالکن طبقه پنجم به بالکن طبقه چهارم پرش داشته باشد، اما در این امر ناکام مانده، به پایین سقوط کرده و با سَر به زمین خورده بود.

در نهایت با دستور سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده و تعیین ارتباط احتمالی بین سرنشینان پژو ۲۰۷ با این حادثه ادامه دارد.
نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه