شنبه, 11 آذر 1402 - Saturday, 02 December 2023
کد خبـر : 4071
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۲۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اعتراف 28 میلیاردی باند سارقان طلاجات گناوه

اعتراف 28 میلیاردی باند سارقان طلاجات گناوه

آوای پارسیان: وی علت موفقیت سارقان را رها كردن منزل بدون گماردن فرد مراقب، نگهداری طلاجات و اموال با ارزش در منزل و در اتاق خواب در حجم زياد و عدم انتقال اموال با ارزش از جمله طلاجات به صندوق امانات بانک ها توسط افراد مالباخته بیان کرد.

 فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضای دستگیر شده باند ۳ نفره سرقت طلاجات منزل در شهر گناوه به ۲۸ میلیارد ریال سرقت طلاجات و اشیاء قیمتی اعتراف کردند.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ سردار خليل واعظي گفت: ماه گذشته ۳ نفر اعضای باند سرقت طلاجات منزل در شهر گناوه دستگیر شدند و به حدود ده میلیارد ریال سرقت از منازل شهروندان گناوه ای اعتراف کردند.

وي افزود: با توجه به اینکه کارآگاهان پلیس سرقت هایی با ارزش مبالغ بیشتر توسط این باند را احتمال می دادند، پس از هماهنگی با مقام قضایی، با بررسی های دقیق میدانی صحنه هاي سرقت، جمع آوری مدارک و مستندات،  موفق شدند سرقت های بیشتری را که توسط این باند انجام شده بود کشف کنند.

سردار واعظی بیان داشت: سارقان پس از مواجه با مدارک و مستندات دقیق، مجبور به اعتراف شدند و به ۱۵ فقره سرقت منزل با ارزش 28 میلیارد ریال در شهر گناوه اعتراف کردند.

به گفته سردار واعظی، این افراد که ساکن استان های همجوار هستند، با تشكيل باند تلفيقي سوژه هاي سرقت خود را از واحدهاي مسكوني شيك و خالي از سكنه انتخاب مي كردند و در ایام تعطیل و ساعت های ابتدایی شب که ساکنان منازل احتمال کمتری برای وقوع سرقت می دادند، با روش تخریب درب و گاوصندوق در کمترین زمان ممکن اقدام به سرقت طلاجات، وجه نقد و اشیاء قیمتی می کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر علت موفقیت سارقان را رها كردن منزل بدون گماردن فرد مراقب، نگهداري طلاجات و اموال با ارزش در منزل و در اتاق خواب در حجم زياد و عدم انتقال اموال با ارزش از جمله طلاجات به صندوق امانات بانك ها توسط افراد مالباخته بیان کرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دیدگاه‌ها  

0 #1 قفل ضد دیلم 1397-11-15 17:13
دقت کردید چطوری از داخل پشه بند به پشه ها که نمیدونن چطوری بیان تو میخندید؟؟!! حالا قفل ضد دیلم روی درب آپارتمان و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها، بالکن، نورگیر و پاسیو نصب کنید و بذارید سارقین هم هرکاری از دستشون بر میاد انجام بدن تا خودشون خسته بشن و برن دنبال زندگیشون.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه