یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4074
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۹:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پزشک جنجالی، مشاور جدید ترامپ شد

پزشک جنجالی، مشاور جدید ترامپ شد

آوای پارسیان: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، در حالی «رانی جکسون» دریادار آمریکایی و پزشک شخصی سابق خود را به عنوان مشاور ارشد در امور پزشکی منصوب کرده که رفتار‌های نامناسب او موضوع تحقیقات وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) را تشکیل می‌دهد.


به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از ایرنا؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، در حالی «رانی جکسون» دریادار آمریکایی و پزشک شخصی سابق خود را به عنوان مشاور ارشد در امور پزشکی منصوب کرده که رفتار‌های نامناسب او موضوع تحقیقات وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) را تشکیل می‌دهد.
 
پزشک جنجالی، مشاور جدید ترامپ شد
 
پزشک جنجالی، مشاور جدید ترامپ شد
انتصاب جکسون کمتر از یک سال بعد از حذف نام او از فهرست نامزد‌های مورد نظر ترامپ برای تصدی کرسی وزارت کهنه سربازان به دلیل رفتار‌های «توهین آمیز» علیه همکارانش، صدور بی قید و بد نسخه برای دارو‌های مسکن و مصرف بی رویه الکل انجام شده است.
 
تحقیقات پنتاگون درباره رفتار‌های توهین آمیز این پزشک با همکارانش همچنان ادامه دارد. جکسون همه اتهامات را رد کرده و آن را کاملا ساختگی و نادرست توصیف کرده است.
 
پزشک جنجالی، مشاور جدید ترامپ شد
تحقیقات پنتاگون درباره رفتار‌های توهین آمیز این پزشک با همکارانش همچنان ادامه دارد
جکسون به عنوان پزشک در سال ۲۰۰۶ و دوران ریاست جمهوری «جورج بوش» رئیس جمهوری پیشین آمریکا به کاخ سفید راه یافت و به این حرفه خود تا زمان ریاست جمهوری «باراک اوباما» و ترامپ ادامه داد. وی سال گذشته میلادی استعفا داد. همزمان با تحقیقات پنتاگون، وی بار دیگر به گروه پزشکی کاخ سفید ملحق شد.

جکسون سال گذشته در زمان تصدی اش به عنوان پزشک مخصوص کاخ سفید به خبرنگاران گفت که وضعیت سلامت ترامپ کاملا خوب است؛ اظهاراتی که جنجال‌هایی را برانگیخت.

روزنامه آلمانی اشپیگل چند پیش در گزارشی به امکان ابتلای ترامپ به بیماری دمانس یا زوال عقل پرداخت و به نقل از متخصصان مغز و اعصاب نوشت: متخصصان مغز و اعصاب در تحلیل مصاحبه‌های ترامپ به نتایج عجیبی دست یافته اند.
 
 
پزشکی که سلامت روان ترامپ را تایید کرد

این نشریه آلمانی به نقل از یکی از این متخصصان نوشت: من یک صحنه از مصاحبه ترامپ با رئیس جمهور رومانی را در یک کنفرانس مطبوعاتی بطور تصادفی در اشپیگل آنلاین رصد کردم.

یک خبرنگار پرسید که آیا درباره تسهیل ویزای مردم رومانی صحبت می‌کند. ترامپ در پاسخ گفت: ما نمی‌خواهیم چیزی درباره آن بگوییم، اما در ادامه گفت: ما در این باره صحبت کرده ایم.

این نشریه آلمانی نوشت:همچنین ترامپ درتوییتر خود کلماتی می‌نویسد که معنایی ندارد و خبرنگاران و رسانه‌ها نمی‌توانند آن را توضیح دهند. وی دائما اشتباه می‌کند و یا درباره وقایعی می‌نویسد که این وقایع اتفاق نمی‌افتد.
نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه