دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4084
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

جسد زن 41 ساله را سوزاند و در جاده دلوار رها کرد

جسد زن 41 ساله را سوزاند و در جاده دلوار رها کرد

آوای پارسیان: فرمانده انتظامي استان گفت: فردي كه پس از قتل زنی در یکی از روستاهای بوشهر، جسدش را در جاده اي اطراف شهر دلوار رها كرده بود كمتر از 24 ساعت شناسايي و دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان گفت: فردي كه پس از قتل زنی در یکی از روستاهای بوشهر، جسدش را در جاده اي اطراف شهر دلوار رها كرده بود كمتر از 24 ساعت شناسايي و دستگير شد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ سردار خليل واعظي اظهار داشت:سه شنبه 26 فروردين ماه خبر مفقودي خانمي 41 ساله به كلانتري تنگك بوشهر اعلام شد و يك روز بعد جسد اين مفقودي در حاليكه سوخته بود در يكي از جاده هاي اطراف شهر دلوار كشف شد.

وی گفت: با تلاش هاي كارآگاهان جرايم جنايي پليس آگاهي استان و جمع آوري ادله هاي مستند، فردي كه با خانواده مقتول داراي ارتباط خانوادگي بود به عنوان متهم شناسایی و دستگير شد.

این مقام انتظامی بيان كرد: اين متهم با سوء استفاده از اعتماد بين دو خانواده به قصد سرقت طلاهاي مقتول وي را در منزلش خفه و پس از سوزاندن جسد، به منظور پنهان كردن سرنخ هاي احتمالي كشف حادثه، آن را در جاده هاي اطراف دلوار رها كرده بود.

سردار واعظی با بيان اينكه منزل قاتل و مقتول در يكي از محله های شهر بوشهر و نزديك به هم قرار دارد تصريح كرد: با اعتراف متهم به بزه ارتكابي، طلاهاي مسروقه از منزلش كشف و خودروی مورد استفاده وی توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان بوشهر همچنين خصوص كشف جسد نيمه جان يك خانم ديگر در شهر دلوار اظهار داشت: اين خانم همچنان در مركز درماني تحت مداوا است و وضعيت وي خوشبختانه رو به بهبود است و برابر بررسي هاي پليس هيچ عامل دومي در اين حادثه نقش نداشته است .

سردار واعظي با تشكر از خويشتنداري مردم و رسانه ها در مواجهه با حواث انتظامي به شهروندان توصيه كرد: در ارتباطات خانوادگي و انتخاب دوستان خانوادگي با نهايت دقت و هوشياري عمل كند و به افرادي كه شناخت كافي ندارند به راحتي اعتماد نكنند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه