شنبه, 11 آذر 1402 - Saturday, 02 December 2023
کد خبـر : 4094
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۰۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

شرور مسلح دوباره دستگير شد +عکس

شرور مسلح دوباره دستگير شد +عکس

آوای پارسیان: اين فرد پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاكيان و بزه ديدگان قبلي خود را مورد آزار و اذيت قرار داد.

فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: فرد سابقه داري كه پس از آزادي از زندان با استفاده از اسلحه اقدام به شرارت و تهديد شهروندان مي كرد شناسايي و دستگير شد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ سردار خليل واعظي اظهار داشت: در پي اطلاع پليس مبني بر اينكه شرور سابقه داري به نام"ح.م" پس از آزادي از زندان با اقدامات مسلحانه، شاكيان و بزه ديدگان قبلي خود را مورد آزار و اذيت قرار مي دهد، دستگيري وي در دستور كار قرار گرفت.

وي بيان كرد: پس از چندين روز اقدام اطلاعاتي و عملياتي توسط افسران امنيت عمومي شهرستان دشتستان مخفيگاه وي در يكي از روستاهاي كوهستاني این شهرستان شناسايي شد.

به گفته سردار واعظي پس از محاصره مخفيگاه متهم، وي قصد درگيري با پليس را داشت كه با سرعت عمل و قاطعيت نيروهاي عملياتي قبل از هرگونه واكنشي دستگير شد.

وي تصريح كرد: اين فرد پس از آزادي از زندان با اقدامات مسلحانه و تهديد به قتل شاكيان خود را تحت فشار قرار مي داد تا از شكايت خود منصرف شوند.

فرمانده پليس استان بوشهر گفت: تيراندازي در مراسم عروسي و تهديد مسلحانه ماموران اداره برق از ديگر اقدامات مجرمانه اين متهم بود كه پس از جمع آوري ادله و مستندات روانه زندان شد.

این مقام انتظامی با بيان اينكه پليس براي ايجاد نظم و امنيت در خدمت مردم استان خواهد بود تاكيد كرد: با قاطعيت در برخورد با مجرمان به اينگونه افراد اجازه قدرت نمايي نخواهيم داد و از شهروندان انتظار داريم هرگونه شرارت و ناامني را از طريق سامانه 110به پليس اطلاع دهند.

سردار واعظي همچنين شناسايي مخفيگاه يكي از اراذل و اوباش فراري و تحت تعقيب استان همدان خبر داد و بيان كرد: اين فرد كه به همراه يك خانم در يكي از روستاهاي دشتستان مخفي شده بود دستگير شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه