پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 4107
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۱۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

قتل زن سالخورده دشتستانی برای سرقت النگوهایش

قتل زن سالخورده دشتستانی برای سرقت النگوهایش

آوای پارسیان: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که به انگیزه سرقت طلاجات زن سالخورده، او را در منزلش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که به انگیزه سرقت طلاجات زن سالخورده، او را در منزلش به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ سرهنگ سید جواد رضوی درباره این حادثه بیان کرد: نیمه شب 15 مرداد 97 با اعلام مرگ مشکوک زنی سالخورده در یکی از محلات شهر برازجان، ماموران انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بررسی های اولیه احتمال مرگ مشکوک برای کاراگاهان پلیس مدنظر بود، به همین منظور با دقت نظر، اطلاعات لازم برای بررسی های بیشتر جمع آوری شد.

فرمانده انتظامی دشتستان اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد، متوفی دارای چند حلقه النگو بوده و احتمال سرقت و قتل آن مرحومه تقویت شد.

سرهنگ رضوی بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات از چند مظنون به قتل، سرانجام عامل ارتکاب این جنایت را شناسایی و دستگیر کردند.

وی عنوان کرد: متهم با اعتراف به قتل، گفته به علت اعتیاد به موادمخدر با نقشه قبلی وی را به قتل رسانده و طلاجات او را سرقت کرده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه