یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4108
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۸:۲۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

وزیر حکم داد؛ کرمی از آموزش و پرورش بوشهر رفتنی شد

وزیر حکم داد؛ کرمی از آموزش و پرورش بوشهر رفتنی شد

آوای پارسیان: استاندار پیشین بوشهر و استاندار کنونی گیلان اخیرا با حضور در وزارت آموزش و پرورش برای ماندگاری کرمی رایزنی داشته که قابل تامل است.

وزیر آموزش و پرورش طی حکمی "ناصر کرمی" را به عنوان "مشاور امور آموزشی" خود منصوب کرد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ این انتصاب به معنای رفتنی شدن کرمی از مدیرکلی آموزش و پرورش تعبیر شده و خبر می رسد وی امروز در محل کارش حضور نیافته است.

کرمی از چهارسال اخیر در راس آموزش و پرورش استان قرار داشته و طی این مدت مواردی نظیر دریافت دو اضافه کار از استان و وزارتخانه، تدریس در دانشگاه غیردولتی با کد یک مدرس دیگر، افت برخی رتبه های آموزشی استان و ابهاماتی درباره برخی قراردادهای این اداره کل حاشیه ساز شد، اگرچه کرمی در نشستی خبری تلاش کرد با توضیحاتی درباره این موارد، افکار عمومی را قانع نماید. (اینجا)

کرمی که از مدتها پیش بحث تغییرش از آموزش و پرورش مطرح بوده، حالا با حکم وزیر به عنوان مشاور در وزارتخانه منصوب گردیده که به معنای ایجاد زمینه و شرایط برای تغییر وی ارزیابی می شود.

جالب اینکه همچنان سرپرستی برای آموزش و پرورش استان تعیین نشده و ظاهرا در این خصوص استان و وزارتخانه هنوز به توافق نرسیده اند.

شنیده شده استاندار پیشین بوشهر و استاندار کنونی گیلان اخیرا با حضور در وزارت آموزش و پرورش برای ماندگاری کرمی در مدیرکلی آموزش و پرورش رایزنی داشته که این موضوع قابل تامل است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه