یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4162
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دعوت مسئولان و شخصیت‌های استان بوشهر برای حضور حماسی مردم در راهپمایی روز قدس + گزارش

دعوت مسئولان و شخصیت‌های استان بوشهر برای حضور حماسی مردم در راهپمایی روز قدس + گزارش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و استاندار بوشهر، مردم ولایت‌مدار و روزه‌دار استان را برای شرکت حماسی، پرشور و یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواندند.

 به گزارش آوای پارسیان، آیت‌الله صفایی بوشهری روز جهانی قدس را نماد مبارزه اسلامی با جهان استکبار و صهیونیست بین‌الملل دانست و از مردم استان خواست با حضور پرشور و سراسر شعور در راهپیمایی روز قدس فریاد آزادی قدس سر دهند.

دعوت مسئولان و شخصیت‌های استان بوشهر برای حضور حماسی مردم در راهپمایی روز قدس

به گزارش آوای پارسیان، آیت‌الله صفایی بوشهری روز جهانی قدس را نماد مبارزه اسلامی با جهان استکبار و صهیونیست بین‌الملل دانست و از مردم استان خواست با حضور پرشور و سراسر شعور در راهپیمایی روز قدس فریاد آزادی قدس سر دهند.وی با اشاره به اتحاد استکبار و صهیونیست‌ها برای از بین بردن اسلام افزود: مردم ایران اسلامی به عنوان پرچمداران مبارزات ضد صهیونیستی با حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس شعار اتحاد علیه استکبار جهانی و اشغال‌گران سردهند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری نیز گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس توطئه‌های استکبار را در جدا کردن جوامع مسلمان از ملت مظلوم فلسطین خنثی خواهد کرد.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری با اشاره به اهمیت حضور مردم در این راهپیمایی افزود: هنگامی که مستکبران حضور ملت ایران، مسلمانان و آزادیخواهان جهان را در راهپیمایی ببینند عقب‌نشینی خواهند کرد.

استاندار بوشهر هم روز قدس را جلوه اتحاد دنیای اسلامی مقابل زیاده‌خواهی‌های مدعیان دروغین حقوق بشر  دانست و مردم استان را برای خلق حماسه‌ای دیگر دعوت کرد.

عبدالکریم گراوند افزود: همه گروه‌ها، جناح‌ها، شخصیت‌ها و اقشار مختلف مردم، با اتحاد و یکپارچگی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یابند چراکه این حضور می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به سران کفر از جمله آمریکا، آنهایی که از برجام خارج شدند و دنبال تضعیف اعتقادات مردم و تهی کردن جهان اسلام از  ارزش‌های اسلامی هستند هم باشد.

منبع خبر:خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه