دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4167
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

راهپیمایی وارثان خط سرخ شهادت در استان دارالحماسه بوشهر و نمایش قدرت مقاومت در قدس 98

راهپیمایی وارثان خط سرخ شهادت در استان دارالحماسه بوشهر و

نمایش قدرت مقاومت در قدس 98

 

آوای پارسیان:امروز ساکنان روزه دار استان دارالحماسه بوشهر در گرمای سوزان آفتاب در ساحل خلیج فارس به میدان دفاع از نخستین قبله مسلمانان جهان منزل گاه فرشتگان و عرشیان آمده اند تادنیا بداند معامله قرن در سایه اتحاد اسلامی هرگز محقق نمی شود.

 
آغاز راهپیمایی وارثان خط سرخ شهادت در استان دارالحماسه بوشهرامروز وارثان شهید رئیسعلی دلواری مرزبانان دیرین خلیج فارس یکپارچه و متحد به صحنه راهپیمایی روز جهانی قدس آمده اند تا مظلومان بی دفاع فلسطین بدانند که خواب وهم آلود صهیونیست در تصرّف ازنیل تا فرات در سایه اتحاد ما آشفته گشته است.
امسال مردم استان بوشهر در گرمای بالای 35 درجه فارغ از هر گرایش سیاسی و نژاد و مذهب از گناوه و دیلم، دشتستان، بوشهر و دشتی و تنگستان، جم و عسلویه، دیر و کنگان با شعار مرگ بر اسراییل ناقوس مرگ رژیم صهیونیستی را همنوا با ملت های آزاده جهان به صدا در آورده اند.
راهپیمایی روز جهانی قدس در 37 شهر و دیگر روستاهای استان بوشهر در حال برگزاری است. صحنه هایی باشکوه از انسجام و اتحاد اسلامی حتی کیلومترها دورتر از سرزمینی که این روزها در آتش و خون گرفتار است.
همه آمده اند زن و مرد، پیر و جوان؛ شیعه و سنی  به یاد سرزمین زیتون های سوخته و محراب به خون نشسته مسجد الاقصی تا آمریکا بداند مقاومت اسلامی نوید بخش فروریختن خانه عنکبوتی اسراییل است.
منبع :خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر

 
 
 
نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه