پنج شنبه, 27 مرداد 1401 - Thursday, 18 August 2022
کد خبـر : 417
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۳۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دردناک‌ترین اتفاق ممکن برای تازه‌عروس در روز عروسی + تصاویر

شاید جشن عروسی هر دختری  به عنوان بهترین روز زندگی‌اش قلمداد شود اما برای "مارسیا هولمز" اینطور نبود. در حالی که همه 120 مهمان حاضر در جشن، سرگرم پذیرایی از خود و ثبت عکس‌های یادگاری در جشن عروسی او بودند وقوع اتفاقی شوم همه آنها را متاثر کرد. ناگهان مادر ماریکا " جین فری " بیهوش شد و بر زمین افتاد

باشگاه خبرنگاران - دردناک‌ترین-اتفاق-ممکن-برای-تازه‌عروس-در-روز-عروسی-تصاویر.

دردناک ترین اتفاق ممکن برای تازه عروس در روز  عروسی + تصاویر

مادر تازه عروس که دچار خونریزی مغزی شده بود تا روز بعد نیز بیهوش بود و سرانجام پس از 24 ساعت جانش را از دست داد. این اتفاق باعث شد تا جشن عروسی مارسیا و همسر 32 ساله اش " نیک " به عزا تبدیل شود.

 مارسیا 31 ساله در این خصوص گفت : " مادرم از تمام روزهای زندگی اش سرحال تر و خوشحال تر به نظر می رسید. من حتی شانس این را پیدا نکردم که با او خداحافظی کنم. او از عشق و علاقه من به خود کاملا آگاه بود . پس از مرگ مادرم  در تلفن همراهش پیام هایی را دیدم که او برای دوستانش فرستاده بود و گفته بود که امروز از خوشحالی گریسته است.

 گفتنی است؛ مارسیا و همسرش برنامه ماه عسل خود به تانزاینا را لغو کردند. آنها اکنون خود را آماده می کنند تا به جمع 20000 نفری  بپیوندند که قرار است در تاریخ 22 اکتبر در پورتموث یک  مسافت 10 مایل را برای یادبود " جین " پیاده روی کنند.

دردناک ترین اتفاق ممکن برای تازه عروس در روز  عروسی + تصاویر

نظر شما؟  
+ 2
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه