جمعه, 17 آذر 1402 - Friday, 08 December 2023
کد خبـر : 4195
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۶۵ نفر در آتش‌نشانی استان استخدام می‌شوند+جزییات

۶۵ نفر در آتش‌نشانی استان استخدام می‌شوند+جزییات

آوای پارسیان: کارشناس و کاردان آتش نشانی، آتش نشان و راننده خودرو سنگین آتش نشانی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط باشند استخدام می شوند.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر از استخدام ۶۵ نفر در آتش نشانی شهرداری های استان بوشهر خبر داد.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل از «خلیج فارس»؛ حمید بردستانی اظهار داشت: ثبت نام برای آزمون استخدامی آتش نشانی در شهرداری های استان از ۲۰ خرداد سال جاری و به مدت یک هفته انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی برگزار کننده آزمون استخدامی خواهد بود، افزود: ثبت نام داوطلبان از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir بوده و زمان برگزاری آزمون نیز ۲۸ تیرماه سال جاری است.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: کارشناس و کاردان آتش نشانی، آتش نشان و راننده خودرو سنگین آتش نشانی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط باشند استخدام می شوند.

بردستانی با بیان اینکه استخدام به صورت پیمانی است، تصریح کرد: مواد آزمون شامل دو بخش عمومی و اختصاصی است که ۴۰ درصد نمره علمی مربوط به بخش عمومی شامل هوش و استعداد، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، معارف اسلامی، ریاضیات، اطلاعات عمومی، مهارت های هفت گانه کامپیوتر و 60 درصد نیز نمره علمی مربوط به بخش اختصاصی از حوزه تخصصی آتش نشانی است.

وی در ارتباط با شرایط سنی داوطلبان نیز گفت: شرایط سنی برای دیپلم ۲۵ سال، فوق دیپلم ۳۰ سال و کارشناسی ۳۵ سال است.

بردستانی یادآور شد: حد نصاب نمره قبولی در آزمون علمی ۵۰ درصد بالاترین نمره کسب شده است و بلافاصله آزمون عملی از پذیرفته شدگان آزمون علمی گرفته می شود.

منبع خبر:خلیج فارس

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه