چهارشنبه, 06 اسفند 1399 - Wednesday, 24 February 2021
کد خبـر : 4224
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

وزیر نیرو با اظهارات نسنجیده داغ مردم را تازه نکند

وزیر نیرو با اظهارات نسنجیده داغ مردم را تازه نکند

                                                                                                                            

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر وزیر نیرو، گفت: جناب وزیر به مشکلات حوزه کاری خود بپردازید و با اظهارات نسنجیده داغ مردم را تازه نکنید.

آوای پارسیان: پروانه سلحشوری  در نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت عنوان کرد: متاسفانه خبر فوت یکی از رزیدنت های ارتوپدی در حین کشیک های سخت و طاقت فرسایی که در بیمارستان ها اعمال می شود جامعه پزشکی و مردم ایران را داغدار کرد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به ملت ایران و پوزش بابت اینکه قدر سرمایه های خود را نمی دانیم از وزیر بهداشت تقاضای ورود جدی به این موضوع را کرد.
وی خطاب به وزیر نیرو که اخیرا اظهاراتی را بیان کرده که چینی ها با یک وعده غذایی در روز سیر هستند ولی ما ایرانی ها زیاد می خوریم و می پوشیم، گفت: جناب وزیر لطفا به مشکلات حوزه کاری خود بپردازید و داغ مردم را تازه نکنید.
سلحشوری خطاب به وزیر کشور نیز، گفت: عده ای از بانوان برای تماشای بازی ایران و سوریه به ورزشگاه آزادی مراجعه کردند که با ضرب و شتم با آن ها برخورد شد که تقاضای رسیدگی فوری به این موضوع را دارم، تاکی باید فریاد بزنیم، به بی حرمتی زنان پایان دهید.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خطاب به وزیر اطلاعات و وزیر دادگستری نیز عنوان کرد: مهدی حاجتی عضو شورای شهر شیراز به نظر می رسد که تاوان مبارزه با فساد را می دهد که ضرورت دارد شبهات وارد شده به وی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد و در خصوص بازداشت روزنامه نگاران در این باره نیز از ریاست قوه قضائیه درخواست می کنیم در همین ابتدای کار رویه خود را با ورود به این موضوع، خوب بنا بگذارد./

منبع:فرارو به نقل از خبرگزاری خانه ملت

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه