دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4254
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

فرمانده انتظامی پایتخت چگونگی عملکرد مأموران پلیس راهور در صورت مشاهده کشف حجاب در خودرو را اعلام کرد.

آوای پارسیان: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص چگونگی عملکرد ماموران پلیس راهور در طرح ناظر اظهار داشت: تمام ماموران پلیس های تخصصی در صورت مشاهده جرم کشف حجاب، مکلف هستند موضوع را به پلیس امنیت اخلاقی گزارش کنند.


سردار رحیمی در پاسخ به این سؤال که ماموران پلیس راهور، خودرویی که در آن کشف حجاب شده را متوقف می کنند یا خیر تصریح کرد: ما جلوگیری نداریم؛ فقط مأمور مکلف است مشخصات خودرو، محدوده تخلف و زمان آن را یادداشت کرده و به پلیس امنیت اخلاقی گزارش می کند. 


گفتنی است هموطنان با مشاهده بی حجابی در خودروها و بی تفاوتی ماموران پلیس راهور در مواجهه با آنان همواره این سوال را مطرح می کردند که مگر مأمور راهور، پلیس نیست؛ پس چرا بی تفاوت در مقابل جرم کشف حجاب عمل می کند.


لازم بذکر است که شهروندان  با درج مطالبی تحت عناوین «تعیین تکلیف در برخورد با مساله بی حجابی » ،«  بی حجابی داخل خودروها ، مسئول کیست ؟ »، «پیگیری جدی علت عدم فعالیت ناجا در مقوله حجاب وپاسخ گویی صریح ناجا» ،« جریمه نقدی برای اخلال گران امنیت اجتماعی و بی حجابی» ،  «50 هزارتومان جریمه خودروهایی که سرنشین بد حجاب دارند» و « به کشف حجاب در انظار عمومی رسیدگی کنید»  پیگیری این موضوعات و چگونگی برخورد ماموران پلیس با آن را جویا شده بودند.

فرارو

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه