سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 4272
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کاندیدای احتمالی شهرستان عسلویه: صرفا به خاطر حضور در انتخابات از شورا استعفا داده ام و به نفع هیچ کاندیدایی کنار نخواهم رفت

عباس رضوی :تا آخر در صحنه باقی خواهم ماند و به نفع هیچ کاندیدایی کنار نخواهم رفت

به گزارش آوای پارسیان و به نقل از چغادک نیوز: شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی استان بوشهر حکایت از آن دارد که عباس رضوی  اهل بیدخون  از توابع شهرستان عسلویه و رئیس شورای شهر بیدخون شهرستان عسلویه قصد دارد در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شود.

بر همین اساس عباس رضوی  اظهار داشت: جهت ورود به انتخابات تصمیمم نهایی می باشد و به همین منظور از شورای اسلامی شهر بیدخون استعفا داده ام .

وی با بیان اینکه دارای سه مدرک تحصیلی ارشد حقوق عمومی، حقوق بشر و حقوق بین الملل بوده و هم اکنون دانشجوی دکتری حقوق می باشم، افزود: در صورت ورود به انتخابات با برند مستقل وارد عرصه خواهم شد.

رضوی در جواب اینکه آیا همشهری شما قیصر صالحی از شما حمایت خواهد کرد و اجماعی که به نفع صالحی صورت گرفت و منجر ورود وی به بهارستان شد، مجددا به نفع  شما انجام می شود، عنوان کرد: هنوز با وی صحبتی نداشته ام و نمی دانم نظر وی چه می باشد ولی امیدوارم اجماعی به نفع خودم صورت پذیرد و در این راستا طبق گفتگویی که با بزرگان داشته ام اعلام کرده اند حضور من برای منطقه مفید بوده و باعث اجماع خواهد شد.

این کاندیدای احتمالی مجلس در خصوص کناره گیری به نفع کاندیدایی از شهرستان عسلویه از جمله همشهری وی قیصر صالحی و یا سایر شهرستانها که اگر اجماعی هم صورت گیرد، عنوان کرد: صرفا به خاطر حضور در انتخابات از شورا استعفا داده ام، تا آخر در صحنه باقی خواهم ماند و به نفع هیچ کاندیدایی کنار نخواهم رفت.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه