دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4292
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پور فاطمی: حضور من در انتخابات مجلس حوزه دشتی و تنگستان قطعی است

آوای پارسیان: شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی استان بوشهر حکایت از آن دارد که حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی قصد دارد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتی و تنگستان کاندیدای انتخابات مجلس شود.

حجت الاسلام سید محمدمهدی پور فاطمی : حضور من جهت ورود به عرصه انتخابات قطعی می باشد و با وجود اینکه پیشنهاداتی از سوی دوستان جهت کاندیداتوری در مرکز استان، حوزه جنوب و حتی دشتستان نیز داده شده است ولی قطعا بنا دارم در منطقه خودم دشتی و تنگستان کاندیدا شوم.

وی با بیان اینکه در دوره قبل بنا به پیشنهاد دوستان از محمد پاکدل حمایت کردم ولی این دوره معادلات تغییر کرده وخود وارد کارزار انتخابات خواهم شد .

این کاندیدای احتمالی مجلس یازدهم در خصوص نحوه تبلیغات انتخاباتی خود اظهار کرد: هنوز تبلیغات انتخاباتی خود را شروع نکرده ام و پس از پایان مجلس نهم از مردم جدا نشده ام چرا که کار تبلیغاتی بلد نیستم و با صداقت با مردم صحبت میکنم و آنها نیز با صداقت به من پاسخ خواهند داد.

پور فاطمی اضافه کرد: بنده به سید علی اکبر پور فاطمی فرزند سید محمد امین و رئیس شورای استان بوشهر که عموزاده بنده می باشد پیشنهاد دادم که اگر قصد ورود به انتخابات دارید من به احترامتان وارد نمی شوم ولی وی از سمت خود استعفا نداده و هم اکنون قصد کاندیداری مجلس را ندارد.

نماینده چهار دوره مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با برند اصلاح طلبی وارد انتخابات خواهم شد، عنوان کرد: از دوره ششم مجلس تا کنون این موضوع را تکرار کرده ام که من اصلاح طلب هستم ولی تابع نظام و رهبری بود و مقلد امام خامنه ای می باشم، و باید اعلام کنم که دو طیف سیاسی برای جامعه مفید بوده ولی افراط و تفریط در دو جناح مضر می باشد و بنده نیز برخلاف نظام عمل نکرده و نخواهم کرد و آنچه به نفع مردم بوده انجام داده ام.

حجت الاسلام پور فاطمی پیرامون شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن در انتخابات و رد صلاحیت خود، بیان کرد:قطعا رقبا از اینکه وارد انتخابات نشوم خوشحال هستند ولی من یکی از کاندیداهای حوزه دشتی و تنگستان هستم و چه تائید شوم و نشوم در خدمت نظام و حقوق مردم خواهد بود و در همین راستا جهت ورود به انتخابات از سمت خود در مسولیت فرهنگی شهرک های وزارت نفت و هیات مدیره شرکت آتیه نو وابسته به سازمان تامین اجتماعی استعفا داه ام.

منبع: چغادک نیوز

نظر شما؟  
+ 2
مخالفم + 0

Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه