سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 4355
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مردم شهر چغادک 30 سال قربانی ورودی شهر

امام جمعه چغادک خواستار توجه جدی مسؤولان به این شهر و جبران عقب افتادگی آن شد و گفت: ورودی شهر چغادک نزدیک به 30 سال از مردم کشته می‌گیرد و بارها در این خصوص صحبت شده و قول‌هایی را مسؤولان استانی وشهرستانی داده‌اند

به گزارش آوای پارسیان و به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت الاسلام رضا خدری پیش از ظهر امروز به همراه مسؤولان شهر چغادک در دیدار با نماینده ول فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار داشت: موکب شهید عاشوری شهر چغادک برای ایام اربعین حسینی فعالیت خود را آغاز کرده است و امسال در شهر کربلا دو موکب خواهیم داشت.

 

امام جمعه چغادک فضای شهر چغادک را وحدت و همدلی بین مسؤولان توصیف کرد و ابراز داشت: این همدلی بین اعضای نهاد امامت جمعه، بسیج، شهرداری و شورا و سایر مسؤولان برقرار است و ما نیز بنا بر همین وحدت و همدلی گذاشتیم که الحمدلله محقق شده است.

 

بی مهری زیادی به شهر چغادک شده است

وی با بیان اینکه بی مهری زیادی به شهر چغادک شده است گفت: این شهر ورودی مرکز استان است و باید بیش از این به آن توجه شود و جایگاه بالاتری پیدا می‌کرد.

 

بخش شدن چغادک مطالبه مهم مردم

خدری بخش شدن چغادک را از مطالبات مهم مردم این شهر عنوان کرد و گفت: بخش شدن چغادک می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند؛ این شهر بیش از 21 هزار نفر جمعیت دارد و شرایط لازم را برای بخش شدن داراست اما با وجود اینکه بار بیش از یک شهر را با توجه به روستاهای اطراف به دوش می‌کشد اما امکانات آن در حد شهر است و بودجه عمرانی شهرداری آن بسیار پایین است.

 

ورودی چغادک 30 سال قربانی می‌‌گیرد

امام جمعه چغادک خواستار توجه جدی مسؤولان به این شهر و جبران عقب افتادگی آن شد و گفت: ورودی شهر چغادک نزدیک به 30 سال از مردم کشته می‌گیرد و بارها در این خصوص صحبت شده و قول‌هایی را مسؤولان استانی وشهرستانی داده‌اند و همچنین برای طرح مطالعاتی آن بودجه گذاشته شده است اما باید سریعتر این کار انجام شود.

 

فاضلاب چغادک یکی از مهمترین مشکلات مردم

وی فاضلاب این شهر را یکی دیگر از مسکلات چغادک دانست و گفت: این فاضلاب باعث شده تا مردم رفتن به بیرون از خانه و یا حتی در حیاط منزل خود دچار مشکل باشند و بوی نامطبوع آن مردم را اذیت می‌کند.

 

خدری نبود مصلی را یکی دیگر از مشکلت شهر چغادک عنوان کرد و افزود: حدود 10 سال از استقرار امامت جمعه در این شهر می‌گذرد اما چغادک هنوز فاقد مصلی است.

 

وی مردم چغادک را بسیار مردم خیر و خوب توصیف کرد و ابراز داشت: در بدو ورود به این شهر صندوق خیریه حضرت زهرا (س) که تا پیش از این محله محور بود از این حالت خارج شد و اکنون همه خیرین و مردم چغادک به این صندوق در راستای یاری به مستمندان کمک می‌کنند.

 

جمع آوری دو میلیارد ریال برای سیل زدگان

امام جمعه چغادک از جمع آوری دو میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی توسط مردم چغادک برای سیل زدگان کشور خبر داد و گفت: این مساله نشان فضای از وحدت و همدلی در این شهر است.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه