دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4389
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

امام جمعه عسلویه: دفترم به روی خبرنگاران باز است/ ظرفیت‌های عسلویه معرفی شود

امام جمعه عسلویه با بیان اینکه دفترم به روی خبرنگاران بازاست، گفت: خبرنگاران ظرفیت‌های عسلویه را معرفی کنند.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازخبرگزاری فارس ازعسلویه، حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی‌نژاد در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان عسلویه در محل دفتر امام جمعه اظهار داشت :دفترم به روی خبرنگاران بازاست.

 

امام جمعه عسلویه خواستار تقویت ارتباطات خبرنگاران با امام جمعه شد و افزود: خبرنگاران با حضور در دفتر امام جمعه نیاز نیست وقت بگیرند و هر موقع خواستند می‌توانند مراجعه کنند و نظرات و دیدگاه‌های خود را با من در میان بگذارند و خواسته‌های مردمی و عمومی را مطرح نمایند تا پیگیری نمایم.

 

وی بیان کرد: خبرنگاران، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان را معرفی و از طرح مباحث اختلاف برانگیز پرهیز و به وحدت بیشتر مردم شهرستان کمک کنند.

 

هاشمی‌نژاد عنوان کرد: تاکنون خبرنگاران شهرستان عسلویه در دایره اخلاق و انصاف حرکت کرده‌اند و  اینکه تاکنون از هیچ خبرنگاری در این شهرستان شکایتی نشده است، نکته مثبتی است که  تدبیر مسؤولین شهرستان خصوصا فرماندار  در این زمینه اثرگذاربوده است.

 

امام جمعه عسلویه افزود: به جوانان توجه بیشتری دارم و در آینده یک روز کاری دفترم به ملاقات و گفت‌و‌گو با جوانان اختصاص خواهم داد. سعی می‌کنم مشکلات مردم را ابتدا از طریق مسؤولین پیگیری و با تعامل مشکل را حل کنم ـو اگر نتیجه‌ای حاصل نشد و مسؤول مربوطه پاسخگو نباشد، در خطبه‌های نمازجمعه مطرح می‌کنم. برای خطبه‌ها وقت می‌گذارم و مطالعه می‌کنم تا مطالب مفیدی به نمازگزارن ارائه دهم.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه