یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4390
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دانش آموزان دشتی در کنکور سراسری خوش درخشیدند

دانش آموزان شهرستان دشتی در اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ با کسب ۲۵ رتبه زیر ۱۰۰۰ خوش درخشیدند.

آوای پارسیان : مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی روز پنجشنبه دراین گفت و گو با گفت: این دانش آموزان در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی توانستند رتبه‌های زیر هزار منطقه ۳ را کسب کنند.

 

علی حسینی افزود: در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی  محمدجوادالبویه با رتبه  ۱۵۱ از دبیرستان علامه طباطبایی، ابوالفضل حاجی زاده با رتبه  ۱۱۹ دبیرستان شهید بهشتی، محمد نمازی با رتبه  ۷۶ از دبیرستان علامه طباطبایی، علیرضا علیزاده با رتبه ۵۰۲ از دبیرستان شهید بهشتی، حسین مقاتلی با رتبه ۵۸۶ از دبیرستان شهید بهشتی و محمدجواد ادریسی  از دبیرستان علامه طباطبایی رتبه ۱۹۷ را کسب کردند.

 

وی اضافه کرد: در گروه آزمایشی علوم تجربی فاطمه غریبی با رتبه ۴۰۳،  فاطمه نجفی با رتبه ۵۷۳ و فاطمه فخراییان با رتبه ۸۰  از دبیرستان فرزانگان،  امیرمحمد حسینی فرد با رتبه ۱۷۴،  محمدحسین بحرانی با رتبه ۵۸۶، اصغرقائدی با رتبه ۹ و مهدی امیری با رتبه  ۷۳۴ از دبیرستان شهید بهشتی،  نورالهدی امیری با رتبه ۱۲۳ از دبیرستان ادب و علی غلامی از دبیرستان علامه طباطبایی رتبه ۹۹۲ را کسب کردند.

 

حسینی ادامه داد: در گروه آزمایشی هنر  فاطمه نجفی با رتبه ۲۹۰،  فاطمه غریبی با رتبه ۴۷۰،  سحر رضایی حقیقی با رتبه ۴۵۴  از دبیرستان فرزانگان،  اصغر قائدی  با رتبه ۲ از دبیرستان شهیدبهشتی،  آناهیتا باغبانی از دبیرستان فرزانگان رتبه ۱۷ را به دست آوردند.

 

مدیرآموزش و پرورش دشتی اضافه کرد: در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی  فاطمه فخراییان با رتبه ۸۰ از دبیرستان فرزانگان،  اصغر قائدی  با رتبه ۱ از دبیرستان شهید بهشتی،  نرجس خاتون غریبی با رتبه ۷۳۰ از دبیرستان  فرزانگان،  محمد حسین بحرانی  با رتبه ۸۸ و علیرضا فقیه از دبیرستان بهشتی رتبه ۳۲۰ کنکور سراسری را کسب کردند.

 

حسینی ادامه داد:  دو سال پیش شهرستان دشتی ۲۱ رتبه و سال گذشته ۲۳ رتبه زیر هزار و امسال تا کنون این تعداد به ۲۵ رتبه افزایش یافته است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی از همراهی و تلاش همکاران فرهنگی و همراهی اولیا و مسئولان اجرایی شهرستان برای کسب  نتایج درخشان دانش آموزان شهرستان دشتی در کنکور ۹۸ که  همانند سال های گذشته باعث افتخار این شهرستان شدند قدردانی کرد.

 

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

خبرگزاری ایرنا

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه