دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4394
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سارقان خودرو در بوشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: زن و مردی که با همکاری هم یک دستگاه خودرو را در شهر بوشهر به سرقت برده بودند ۲ ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

آوای پارسیان : سرهنگ ابراهیم عرب زاده روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: ساعت ۴ بامداد روز ۱۶ مرداد ماه مردی از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سرقت خودرو پژو خود در یکی از کوچه های محله تنگک شهر بوشهر خبر داد.

 

 وی بیان کرد: بلافاصله تیم تجسس و گشت کلانتری ۱۴ به محل مورد نظر اعزام و مشخص شد مرد مالباخته در حالی که خودرو خود را به صورت روشن در کوچه‌ برای آوردن زباله رها و به داخل منزل رفته بود به سرقت می‌رود.


عرب‌زاده یادآور شد: همزمان با اجرا طرح مهار در سراسر حوزه استحفاظی اقدامات اطلاعاتی و تخصصی تیم مجرب کلانتری ۱۴ مشخص کرد سارقان یک زن و مرد بودند که با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید اقدام به سرقت کردند.

 

 وی گفت: پیگیری‌های بعدی تیم پلیس روشن کرد این خودرو از یک آژانس در یکی از روستاهای شهرستان "تنگستان" به وسیله مرد و زنی اجاره شده است.


 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر ادامه داد: ساعت ۶ بامداد محل سکونت زن و مرد سارق در یکی از مجتمع‌های فاز ۴ عالیشهر شناسایی هر دو نفر دستگیر و خودرو سرقتی در پارکینگ منزل کشف شد.


 عرب زاده با بیان اینکه مرد سارق دستگیر شده در گذشته نیز  سابقه سرقت و دستگیری دارد عنوان کرد: شهروندان باید از رها کردن خودرو به صورت روشن در کوچه و خیابان به  طور جدی خودداری کنند

ایرنا

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه