یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 4432
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۰۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اورژانس هسته‌ای بوشهر در آینده نزدیک افتتاح می‌شود

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی‌ها قرار بود اورژانس هسته‌ای بوشهر در نیمه نخست سال به بهره برداری برسد اما بر اساس افزایش قیمت‌ها در سطح جامعه تلاش می‌کنیم این پروژه در چند ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

آوای پارسیان:ایرج بیژنی دراین زمینه با اشاره به پروژه احداث بیمارستان اورژانس هسته‌ای در بوشهر اظهار داشت: بیمارستان اورژانس هسته‌ای بوشهر با هشت هزار متر مربع زیر بنا در حال احداث است.

 

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این بیمارستان دارای ۱۱۰ تخت بستری است که با اضافه شدن این تعداد تخت، می‌تواند کمک خوبی به بیمارستان شهدای خلیج فارس برای بستری بیماران کند.

 

وی افزود: ۴۰۰ متر مربع این بیمارستان در زمان حادثه در اثر حوادث هسته‌ای است کاربرد دارد و هفت هزار و ۶۰۰ متر مربع آن به طور دائم قابل استفاده است.

 

بیژنی بیان داشت: بر اساس پیش بینی‌ها قرار بود این پروژه در نیمه نخست سال به بهره برداری برسد اما بر اساس افزایش قیمت‌ها در سطح جامعه تلاش می‌کنیم این پروژه در چند ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

 

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پیشرفت خوب پروژه دانشکده پزشکی و دندانپزشکی خبر داد و گفت: این پروژه با مساحت ۱۹ هزار متر مربع پیشرفت ۷۰ درصدی دارد، البته فاز اول آن دارای پیشرفت ۹۵ درصدی می‌باشد و انتظار داریم قبل از آغاز سال تحصیلی به بهره برداری برسد.

 

وی از احداث بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی در بوشهر، ۲۴۰ تخت خوابی در برازجان خبر داد و گفت: بیمارستان برازجان ۴۰ درصد اسکلت آن پیشرفت داشته است.

 

خبرگزاری فارس

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه