دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4476
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

درخشش دانش آموزان بوشهری در مسابقات فرهنگی هنری کشوری

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از درخشش دانش آموزان استان در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور خبر داد.

آوای پارسیان : غلامحسین حسینی صبح امروز در آئین استقبال از دانش آموزان افتخارآفرین استان در مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور در فرودگاه بوشهر اظهار داشت: ۱۱ دانش‌آموز منتخب پسر استان در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور حائز رتبه برتر شدند.

 


سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر از شرکت ۱۱۱ هزار دانش‌آموز در مرحله مدرسه‌ای این جشنواره در استان خبر داد و گفت: پس از رقابت‌های مدرسه‌ای این مسابقات، ۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در مرحله استانی آن به رقابت پرداختند که ۲۲ دختر و ۱۱ پسر به مرحله کشوری راه یافتند.

 


وی با اشاره به اینکه شش نفر از دانش آموزان استان در این جشنواره کشوری موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند، بیان داشت: امیرصادق قرجه مقام اول داستان، رضا خسرو خاور مقام اول وبلاگ، مهدی کشاورز مقام دوم تکنوازی، شایان اسفندیاری مقام دوم طراحی پوستر، علیرضا پاریاو مقام سوم بازی‌های رایانه‌ای و آریا جعفری مقام سوم بازی‌های رایانه‌ای را در این دوره از مسابقات کسب کردند.

 


حسینی با بیان اینکه پنج دانش‌آموز دیگر شرکت‌کننده استان در این جشنواره نیز موفق به کسب مقام برگزیده کشوری شدند، گفت: محمدرضا دانایی‌فر در رشته رنگ‌روغن، مرتضی بازدیده در رشته کاریکاتور، علی حاجی‌پور در رشته فیلم کوتاه، مجید نوبخت در رشته خوشنویسی نستعلیق و محمدمهدی خوجانی در رشته شعر موفق به کسب مقام برگزیده کشوری شدند.

 

 

وی با اشاره به اعزام دانش آموزان منتخب دختر استان به این جشنواره کشوری، گفت: ۲۲ دانش آموزان دختر استان نیز ۲۷ مردادماه برای شرکت در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور اعزام خواهند شد.

 


سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش استان خاطرنشان کرد: استان بوشهر در جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور همواره از استان‌های برتر کشوری بوده است و امیدواریم با موفقیت دانش آموزان دختر استان، امسال نیز از استان‌های برتر باشیم.

خبرگزاری فارس از بوشهر

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه