جمعه, 15 مهر 1401 - Friday, 07 October 2022
کد خبـر : 4482
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۰۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بازگشت آزادگان از خاطره انگیزترین روزهای تاریخ ایران است

۲۶ مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن بدون شک یکی از روزهای بزرگ و به یادماندنی در تاریخ ایران اسلامی است.

آوای پارسیان:فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در این روز بزرگ، شجاعت‌ها، شهامت‌ها، پایمردیها و استقامت بی نظیر آزادگان سرافراز به ثمر نشست و با بازگشت پیروزمندانه آنان به خاک پاک میهن اسلامی، قامت بلند و همیشه استوار آزادگان پس از تحمل سال‌ها زجر، فشار و شکنجه توسط دژخیمان بعثی بر همگان نمایان شد.

 

 

 سردار علی رزمجو  افزود: آزادگان ثابت کردند که تربیت یافتگان مکتب همیشه پیروز انقلاب اسلامی، در هر جا و تحت هر شرایط سخت و جان فرسایی که باشند با توکل بر خدا و ایمان به وعده‌های تخلف ناپذیر او  درسایه صبر و استقامت پیروزی قاطعانه خود را بر دشمن رقم می‌زنند و هرگز به شکست نمیاندیشند.

 

 

رزمجو ادامه داد: آزادگان نمونه‌های برجسته‌ای از ره‌آوردها و دستاوردهای امت مسلمان ایران از دوران دفاع مقدس هستند که ثابت کردند در سایه ولایتمداری و به برکت پایبندی به اسلام اصیل، از اساس و بنیه شخصیتی ملت ایران شکست و تسلیم پذیری در برابر دشمن راه ندارد.

 

 

وی گفت: این ملت، در سایه مقاومت پیروزمندانه در برابر فشارهای دشمنان، اراده خود را تحت هر شرایطی بر دشمنان، تحمیل و اثبات خواهد کرد که پیروزی و عزت، از آن خدا و پیامبرش و مومنان راستین است.

 

 

رزمجو یادآور شد: امروز که دشمنان اسلام و ایران تمام مساعی خود را برای جلوگیری از پیشرفت و اقتدار این مرز و بوم و عقب نگه داشتن آن به کار گرفتند باید با الهام گرفتن از استقامت پیروزمندانه آزادگان  سرافراز و در سایه ولایتمداری و عمل به تدابیر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای دشمنان را ناکام گذاشت.

 

 

وی تاکید کرد: در این ارتباط باید ظرفیت های بالقوه داخلی را در سایه تولید و تلاش ملی شکوفا کرد تا این ملت در همه عرصه‌ها و برای همیشه، پیروز و شکست ناپذیر باقی بماند.

ایرنا بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه