شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 4493
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اعزام تیرانداز بوشهری تیم ملی به مسابقات جام جهانی برزیل

تیم ملی تیراندازی کشورمان با 10 ورزشکار امروز 28 مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند که در بین ورزشکاران نام فاطمه کرم زاده (از بوشهر) دیده می‌شود.

آوای پارسیان: تیم ملی تیراندازی کشورمان با 10 ورزشکار امروز 28 مردادماه تهران را به مقصد مسابقات جام جهانی برزیل ترک می‌کند که در بین ورزشکاران نام فاطمه کرم زاده (از بوشهر) دیده می‌شود.

 

این مسابقات در رشته تفنگ و تپانچه آخرین مرحله توزیع سهمیه بازیهای المپیک 2020 توکیو در جام جهانی است که با حضور 518 ورزشکار از 66 کشور جهان از 4 تا 12 شهریور ماه در شهر ریو- بزریل برگزار می‌شود.

 

در این رقابتها 17 سهمیه بازی‌های المپیک توزیع می‌شود که تیراندازان کشورمان به منظور فراهم بودن امکان تمرین ماده‌های خفیف و آشنایی با میادین و محل برگزاری مسابقات چند روز زودتر اعزام می‌شوند.

 

تیم ملی کشورمان با ترکیب الهه احمدی، مه‌لقا جام بزرگ، پوریا نوروزیان، حسین باقری، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده (از بوشهر) و مهیار صداقت در رشته تفنگ و گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، محمدزائر رضایی و احمد نجفی از مربیان رشته تیراندازی امروز تهران را به مقصد برزیل ترک می‌کنند.

انتهای پیام/

خبرگزاری فارس

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه