چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 4495
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

استقبال از قلیه ماهی بوشهری و قهوه هسته خرما در نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان/تصاویر

مدیر توسعه بازار شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: غرفه خوشه های صنعتی خرما و آبزیان بوشهر که به معرفی محصولات جدید در حوزه آبزیان و خرما اختصاص داشت مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازایسنا منطقه بوشهر، عبدالرضا میگلی نژاد در حاشیه نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر اظهار کرد: خوشه صنعتی آبزیان بوشهر با ارائه کنسرو قلیه ماهی و میگو که برای اولین بار در استان بوشهر تولید می شود و خوشه صنعتی خرما با ارائه یکی از محصولات برگزیده استارتاپ اخیر این خوشه صنعتی تحت عنوان تولید قهوه از هسته خرما با استقبال بازدیدکنندگان و مسئولان کشوری روبرو شد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: قلیه ماهی از غذاهای سنتی و پرطرفدار بوشهری است و با مطالعاتی که در یکی از شرکت های زیر مجموعه خوشه صنعتی آبزیان انجام شد نمونه تجاری محصول آماده و در این نمایشگاه رونمائی شد، همچنین نمونه تجاری قهوه ی هسته خرما که برگزیده استارتاپ خرمایی بوشهر بود، عرضه شد که توانست رضایت بازدید کنندگان را فراهم کند.

 

 

وی افزود: استان بوشهر در قالب یک هیات 200 نفره در 26 غرفه به مساحت 555 متر مربع در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با هماهنگی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر حضور داشت.

 

 

وی عنوان کرد: اجرای مراسم‌های آیینی و محلی و برنامه‌های متنوع مرتبط با زندگی روستایی و عشایری استان بر جذابیت این غرفه افزوده بود.

 

 

چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با حضور معاون اول رئیس جمهور، پنجشنبه ۲۴ مرداد در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح و در 27 مرداد ماه به پایان رسید.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه