دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4509
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی برتر گناوه تجلیل شدند

در آیینی از ۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی گناوه که در رقابت‌های کشوری و استانی صاحب رتبه شدند باحضور مسئولان استانی در سالن استاد بهزاد این شهرستان تجلیل شد.

آوای پارسیان : در این آیین از رتبه‌های برتر زیر ۲۰۰۰ کنکور، دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی، هنری و مذهبی استانی و کشوری، فرهنگیان دارای مقام‌های استانی و  آزادگان سرافراز آموزش و پرورش شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

 

سرپرست معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آیین گفت: مجموعه آموزش و پرورش گناوه در برگزاری برنامه‌ها در استان سرآمد است و  تقدیر از ۳۴۲ دانش آموز و فرهنگی برتر نمونه‌ای از این تلاش هاست.

 

 

عباس امید افزود: موفقیت های بدست آمده نتیجه تلاش های خالصانه و بدون چشمداشت معلمان و مربیانی است که با جان و دل برای پیشرفت فرزندان این مرزو بوم تلاش می‌کنند که جای تقدیر دارد.

 

 

وی اظهار داشت:  با نگاه ویژه‌ای که فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان گناوه  نسبت به آموزش و پرورش دارند امیدواریم شاهد درخشش بیشتر دانش آموزان و فرهنگیان این منطقه باشیم.

 

 

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: در این آیین از ۲۳ دانش آموز  رتبه زیر ۲ هزار در کنکور، ۶۸  فرهنگی دارای مقام های استانی شامل سرگروه‌های آموزشی، دبیران، مدیران و داوران،  ۱۹۶ دانش آموز  برتر در رقابت های رشته های ورزشی،  فرهنگی، هنری، قرآن و عترت در استان و  ۵۰ نفر برتر در مسابقات  علمی استانی و کشوری تجلیل می‌شود.

 

 

اسکندر احمدی افزود: به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور از ۵ آزاده  فرهنگی نیز تقدیر می‌شود.

وی گفت: این آیین  هفتمین مرحله تقدیر از برترین های آموزش و پرورش شهرستان گناوه  و آخرین مرحله  در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷  این مجموعه است.

 

 

مدیر آموزش و پرورش گناوه اظهار داشت:  موفقیت های کسب شده نتیجه همراهی و همکاری مسئولان و اولیا است و آموزش و پرورش برای پیشرفت بیشتر و نتایج پربارتر نیازمند همکاری و همیاری همه بخش هاست.

 

 

وی خاطرنشان کرد: باید با کمک هم به تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازان با حمایت از آموزش و پرورش کمک کنیم.

 

ایرنا

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه