جمعه, 17 آذر 1402 - Friday, 08 December 2023
کد خبـر : 4514
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۳۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دستگیری کلاهبردار میلیاردی ساخت و ساز مسکن در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان فردی که در شهر بوشهر ۷۰ میلیارد ریال در زمینه ساخت و ساز مسکن از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری کرده دستگیر شد.
به گزارش آوای پارسیان و به نقل ازایسنا منطقه بوشهر، سردار خلیل واعظی اظهار کرد: در پی اطلاع پلیس از فعالیت‌های مجرمانه فردی در زمینه خرید و فروش و ساخت و ساز مسکن در شهر "بوشهر" پرونده ای در اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان تشکیل شد.  
 
وی افزود: پس از بررسی‌های میدانی و اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد فردی در زمينه ساخت و ساز واحد هاي تجاري و مسکوني فعاليت داشته است که در ابتدا واحدها را به متقاضيان فروخته و پس از گذشت مدت زماني مجددا در بنگاه املاک ديگر اقدام به فروش اين واحدها به اشخاص غير مd کرد و با جلب اعتماد بنگاه های املاک و متقاضیان، ۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و سپس متواری شده بود.  
 
سردار واعظی با بیان اینکه ماموران پلیس در یک عملیات دقیق و غافلگیرانه متهم را در یکی از محله های شهر بوشهر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند گفت: فرد دستگیر شده در بازجویی و تحقیقات پلیس به 14 فقره کلاهبرداری اعتراف کرد.  
 
 
فرمانده انتظامی بوشهر با بیان اینکه شهروندان در هنگام خرید و فروش مسکن بررسی‌ های دقیق و استعلام های لازم را از مبادی رسمی انجام دهند و پس از اطمینان از اصالت مسکن انتخابی، نسبت به خرید و فروش اقدام کنند بیان داشت: در ساخت و ساز های مشارکتی تحقیقات کاملی نسبت به شریک خود داشته باشند و مراحل پیشرفت در ساخت و ساز را به صورت مرحله به مرحله پیگیری کرده و سپس نسبت به پرداخت پول اقدام کنند.


انتهای پیام

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه