چهارشنبه, 05 مهر 1402 - Wednesday, 27 September 2023
کد خبـر : 4537
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

آسفالت سازی 8700 متر مربع در سه روستای شهرستان دشتی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی گفت: در قالب طرح هادی 8700 متر مربع در سه روستای شهرستان دشتی آسفالت سازی و خیابان سازی شد.

آوای پارسیان :سید اصغر صالحی صبح امروز در مراسم افتتاحیه و بهره‌برداری طرح‌های هادی در سه روستای شهرستان دشتی در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: در روستاهای بحیری ، بادام زار و اهشام قائد به میزان قابل توجهی خیابان سازی و آسفالت سازی انجام شده است.

 

 

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی درباره جزئیات این طرح گفت: در روستای بحیری به میزان پنج هزار متر مربع، در روستای بادام زار هزار و 600 و در روستای اهشام قائد دو هزار و 100 متر مربع خیابان سازی و آسفالت سازی انجام شده است.

 

 

وی با بیان اینکه در مجموع هشت هزار و 700 متر مربع خیابان سازی و آسفالت با اعتبار 600 میلیون انجام شده گفت: این کار با مشارکت دهیاری‌ها صورت گرفته شده است.

 

 

صالحی بیان داشت: طی چهار سال اخیر به اندازه 80 درصد 36 سال ابتدای انقلاب در این شهرستان کار شده است و مساحت کل معابر روستایی بخش مرکزی این شهرستان یک میلیون و 919 هزار و 765 متر مربع می‌باشد که تا ابتدای سال 95، به میزان 272 هزار و 378 متر مربع خیابان سازی و آسفالت انجام شد و از سال 95 تا کنون نیز 218 هزار و 550 متر مربع خیابان سازی و آسفالت انجام شده و در دست اقدام می‌باشد.

 

 

انتهای پیام/

 خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه