چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 4551
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کارمندان نمونه ادارات عسلویه تجلیل شدند

صبح امروز در آیینی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش عسلویه کارمندان نمونه این شهرستان تجلیل شدند.

آوای پارسیان :عبدالنبی یوسفی صبح امروز در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات عسلویه  در سالن اجتماعات آموزش و پرورش اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر شهیدانی که گرچه عمر خدمت آنان کوتاه بود و توسط منافقین به شهادت رسیدند اما الگویی برای خدمت به مردم شدند؛ کارمندان باید تلاش کنند مسیر خدمت به مردم با الگو قرار دادن این دو شهید ادامه دهند، تکریم ارباب رجوع یکی از شاخص‌های مهم برای انتخاب کارمند نمونه است و این شاخص در راستای حقوق شهروندی است.

 

فرماندار عسلویه با بیان اینکه ۳۳ پروژه با اعتبار ۴۶ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت در شهرستان به بهره‌برداری رسید افزود: در این هفته با حضور استاندار پروژه‌های قابلی در شهرستان به بهره برداری رسید، این طرح‌ها علی‌رغم شرایط سخت و تحریم با همت دستگاه‌های اجرایی شهرستان به خصوص دهیاران اجرا شد.

 

یوسفی بیان داشت: در حوزه آب و برق اقدامات خوبی انجام شده است، وضعیت آب در حوزه روستایی در تابستان دچار مشکل بودیم که با حضور و تلاش مدیر جدید بهبود پیدا کرد. همچنین شهرداری بیدخون در آینده نزدیک با حضور معاون وزیر کشور افتتاح خواهد شد.

 

وی افزود: فضای خوبی برای کار و تلاش و فعالیت در شهرستان فراهم است و فعالیت‌های خوبی در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی در هفته دولت در شهرستان انجام شد؛ نشست‌ها و کارگروه‌هایی با هنرمندان، فعالین اقتصادی و کارآفرینان و فعالین سیاسی و اجتماعی تشکیل شد.

 

گفتنی است در این مراسم از کارمندان نمونه ادارات در شهرستان عسلویه تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/     

 

خبرگزاری فارس ازشهرستان عسلویه

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه