چهارشنبه, 15 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022
کد خبـر : 4553
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۲۵ پزشک در مراکز درمانی تنگستان خدمت می‌کنند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در حال حاضر ۲۵ پزشک در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان تنگستان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

به گزارش آوای پارسیان وبه نقل ازخبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان، عادل مقدس پیش از ظهر امروز در حاشیه تقدیر از پزشکان و داروسازان این شبکه اظهار داشت: جامعه پزشکی نسبت به دیگر اقشار جامعه، فضای وسیعی را برای خدمت‌رسانی به آحاد مردم دارد و حیات بخشیدن بزرگ‌ترین خدمت آنان به جامعه انسانی است .

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: امروزه بسیاری از پزشکان با کمترین امکانات و در دور افتاده‌ترین نقاط تلاش می‌کنند تا بتوانند مرحمی بر زخم‌های مردم باشند .

 

وی با بیان اینکه در مواقعی در جامعه شاهد تخریب جایگاه پزشکان هستیم، افزود: با توجه به اینکه حرفه پزشکی بسیار حساس بوده و به تمرکز بالایی نیاز دارد ضروری است تا رسانه‌ها و دستگاه‌های مختلف در ایجاد اعتماد بین بیمار و پزشک تلاش کنند.

 

مقدس تصریح کرد: عدم‌اعتماد مردم به پزشکان عامل ایجاد چالش‌های اساسی در حرفه پزشکی می‌شود و در واقع در تمام شغل‌ها موضوع اعتماد حرف اول را بیان می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: پزشکانی که با تعصب ملی، میهنی و مذهبی، حسن خلق، نوع‌دوستی بی‌شمار هستند که به پشتوانه دانش روز خود جهت کاهش آلام مردم دست از هیچ تلاشی بر نمی‌دارند.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان یادآور شد: در حال حاضر ۲۵ پزشک در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان تنگستان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه