چهارشنبه, 05 مهر 1402 - Wednesday, 27 September 2023
کد خبـر : 4562
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کمک سه میلیاردی بوشهری ها در جشن عاطفه ها

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد تومان توسط خیرین و مردم در جشن عاطفه‌ها کمک کردند که بیش از نیاز لازم و بود و در حوزه‌های دیگر ازجمله مسکن و درمان به خانواده دانش‌آموز کمک شد.

آوای پارسیان :احمد لطفی صبح امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران، اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها یکی از فعالیت‌های مهم و اثرگذار که هرسال در آستانه سال تحصیلی جدید با مشارکت اجتماعی مردم و خیرین، دانش آموزان بدون دغدغه و نگرانی وارد مدرسه می شوند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره اینکه از یک شهریورماه تا ۱۰ مهرماه جشن عاطفه ها برگزار می شود، افزود: این جشن در دو مرحله به صورت عمومی برای خیرین و مردم و یک مرحله اختصاصی در مدارس ویژه دانش آموزان برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه  ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان بوشهر در حال فعالیت هستند، بیان کرد: در جشن عاطفه‌ها، نیازهای های اولیه ازجمله لباس فرم، کیف، کفش و لوازم‌تحریر تأمین می‌شود.

 

لطفی افزود: در سال‌های گذشته در سطح معابر و میدان‌ها اصلی شهر ایستگاه‌های را برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشتیم که امسال در محلات و مساجد مستقر می شوند و مردم می‌توانند کمک‌های موردنظر خود را به این مراکز تحویل دهند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۶ هزار و ۲۰۰ دانش آموزش در استان تحت پوشش‌داریم  که برای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان سرانه جهت تهیه لوازم موردنیاز تحصیلی در نظر گرفته‌شده است.

 

وی اظهار داشت: در سال گذشته بیش از سه میلیارد تومان، خیرین و مردم در جشن عاطفه‌ها کمک کردند که بیش از نیاز لازم بود و در حوزه‌های دیگر ازجمله مسکن و درمان به خانواده دانش‌آموز کمک شد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر ادامه داد: در طول سال تحصیلی به‌صورت ویژه از دانش آموزان تحت پوشش حمایت می‌شود و کلاس‌ها تقویتی و مشاوره‌ای تحصیلی،  آموزش‌های مهارتی گروه متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/    

 

خبرگزاری فارس از بوشهر

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه