چهارشنبه, 05 مهر 1402 - Wednesday, 27 September 2023
کد خبـر : 4601
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

یدک‌کش "هفت تیر" با تکیه بر توان کارشناسان داخلی تعمیر و راه‌اندازی شد/جزیره خارک

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از تعمیر و راه‌اندازی یدک کش " هفت تیر "به همت کارشناسان و متخصصان عملیات دریایی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در جزیره خارگ خبر داد.

آوای پارسیان :عباس اسدروزعصردیروزدرآیین راه‌اندازی یدک‌کش "هفت تیر" در جزیره خارگ، اظهار داشت: عملیات دریایی به عنوان یکی از قسمت‌های کلیدی است که آمادگی و چابکی و سرعت عملیات آن مستقیما با رضایت‌مندی مشتریان ارتباط دارد، لذا ضرورتاً این ناوگان همیشه باید در بهترین وضعیت قرار داشته باشد. از همین جا برجستگی نقش کارکنان و متخصصین این قسمت روشن می‌شود که در شرایط موجود و با وجود همه محدودیت‌ها و کمبودها اجازه نداده‌اند کوچکترین خلل و وقفه‌ای در عملیات روی دهد

 

 مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و همچنین توسعه و تقویت ظرفیت ناوگان دریایی شرکت، یدک‌کش "هفت تیر" با صرفه‌جویی یک میلیون دلاری و با استفاده از تجهیزات و قطعات تولید داخل و توسط کارشناسان و متخصصان عملیات دریایی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در جزیره خارگ انجام شد.

 

وی تصریح کرد: نقطه آرمانی ما فراهم کردن زیرساخت‌ها و امکاناتی است که بتوانیم با راه‌اندازی داک در جزیره خارگ نه تنها از فرستادن یدک‌کش‌ها به خارج جهت تعمیر بی‌نیاز شویم، بلکه بتوانیم نیازهای سایر مناطق را نیز تأمین کنیم.

 انتهای پیام/            

خبرگزاری فارس از  بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه