شنبه, 11 آذر 1402 - Saturday, 02 December 2023
کد خبـر : 4618
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

فرمانداری دشتی رتبه نخست عملکردی استان بوشهر را کسب کرد

فرمانداری دشتی در ارزیابی عملکرد وزارت کشور در ۲ سال گذشته رتبه نخست فرمانداریهای ده گانه استان بوشهر را کسب کرد.

آوای پارسیان : فرماندار دشتی روز پنجشنبه درجمع مدیران این شهرستان گفت:  کسب این عنوان نشان از وحدت و همدلی همه مدیران دستگاههای اجرایی  و تلاش شبانه روزی کارکنان فرمانداری دشتی ،بخشداریها ودهیاریهای تابعه شهرستان بوده است.

 

عبدالله نادری افزود: در هفته دولت امسال ۲۶۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد که  رشد ۷ برابری نسبت به سال گذشته داشته است.

 

وی به هفته تعاون اشاره کرد و افزود: شهرستان دشتی در زمینه توسعه و ترویج  فعالیت تعاونی ها در استان بوشهر پیشتاز و موفق  بوده و در زمان  حاضر ۴۹۰ تعاونی فعال است که نقش مهمی در اشتغال،  تولید و رونق اقتصادی شهرستان  دارند.

 

نادری اضافه کرد:  درسال گذشته ۲۲ تعاونی جدید در زمینه تولید و خدماتی و رونق اقتصادی در دشتی راه اندازی شد.

 

فرماندار دشتی به برگزاری انتخابات بسیار حساس مجلس در اسفند ماه اشاره کرد و افزود:  وظیفه همه مدیران شهرستان رعایت کامل بی طرفی و عدم حمایت یا شرکت در نشست‌های نامزدهای احتمالی انتخابات است تا هیچ شبهه و جانبداری از نامزد احتمالی  ایجاد نشود.

 

نادری گفت: انتخابات  فرصت تبادل آرا، ایجاد امید  و نشاط در جامعه و تجلی اقتدار و اعتماد ملی در کشور است و یکی از افتخارات نظام اسلامی برگزاری مستمر ومنظم انتخابات  برای اداره تمام ارکان نظام توسط مردم  است. 

ایرنا

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه