دوشنبه, 07 مهر 1399 - Monday, 28 September 2020
کد خبـر : 4623
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

تغییر تابلوی شعب بانک های ادغامی تا پایان سال

تابلوی بانک سپه در حالی تا پایان سال برای تمامی شعب بانک های ادغامی نصب خواهد شد که در حال حاضر عبارت وابسته به بانک سپه در تابلوی این بانک ها نقش بسته است.

آوای پارسیان :در حال حاضر انتقال بخش عمده ای از مالکیت سهام بانک های وابسته به نیروهای مسلح به بانک سپه در تابلوهای بانک های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه مالی اعتباری کوثر، عنوان «بانک وابسته» درج شده است و بر این اساس تابلوهای بانک های ادغامی از این پس با عبارت «وابسته به بانک سپه» بر سر در شعب و ساختمان های مرکزی این بانک قابل نمایش است.

 

محمدکاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه در اینباره در گفتگو با ایبِنا، اظهار داشت: این برنامه موقتی است و برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان سال تابلو تمامی شعب بانک های ادغامی را تغییر دهیم و تابلوی بانک سپه برای این بانک ها نصب شود.

 

وی ادامه داد: در مرحله فعلی هم برای اینکه مالکیت خود را نشان دهیم و به مردم اعلام کنیم که مراحل این ادغام در حال انجام است، بحث وابسته بودن آنها از نظر مالکیتی و مدیریتی به بانک سپه را در زیر تابلو نوشته ایم.

 

چقازردی با بیان اینکه انتقال سهام بانک های ادغامی به بانک سپه از طریق بورس در حال انجام است، افزود: با این اقدام بانک سپه امور مدیریتی را در این بانک ها انجام دهد. وی خاطرنشان کرد: اکنون حدود ۷۰ درصد سهام بانک های ادغامی به بانک سپه منتقل شده و بانک سپه مالک بخش عمده ای از سهام این بانک ها است.

 

مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: در مرحله بعدی هیات مدیره بانک ها در مجمع عادی فوق العاده انتخاب خواهند شد که با توجه به شرایط، تغییراتی در هیات مدیره آنها رخ خواهد داد.  

فرارو  

 

 

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه