دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4641
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

انفجار مهیب تانکر حمل بنزین در شهر لار/تصاویر

تصادف و آتش سوزی یک تانکر حمل بنزین در شهر لار و منجر به کشته شدن یک نفر شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از سازمان آتش نشانی لارستان…

آوای پارسیان :تصادف و آتش سوزی یک تانکر حمل بنزین در شهر لار و منجر به کشته شدن یک نفر شد.

 

سازمان آتش نشانی لارستان در ساعت ۴ و ۲۰ دقیقه بامداد دوشنبه ۱۸ شهریورماه اعلام خبر آتش سوزی یک دستگاه تریلر حامل ۳۰ هزار لیتر بنزین، تیم آتشنشانی لارستان سریعا به محل حادثه واقع در بین دوشهر(بلوار سیدعبدالحسین لاری) اعزام شد.

 

پس از مشاهده حجم عظیم آتش که ارتفاع زبانه های آن به ۵۰ متر  می‌رسید فرمانده عملیات دستور افزایش هر چه سریعتر این نیروهای عملیاتی را صادر کرد.

 

در این حادثه خودروی تریلر حامل بنزین به یک دستگاه تریلر حامل سیمان که در کنار جاده پارک کرده بود، برخورد کرد که منجر به آتش سوزی هر دو تریلر شد و همچنین با جاری شدن بنزین در درون جوی آب حجم آتش سوزی لحظه به لحظه افزایش پیدا می کرد. از این رو سازمان آتش نشانی لارستان با ۵ خودروی اطفاء حریق و با کمک یک دستگاه خودروی اطفایی از نیروی هوایی لارستان و با حضور ۲۰ آتش نشان به جدال با حجم زیاد آتش پرداختند.

 

سرانجام پس از سه ساعت تلاش بی وقفه موفق به اطفای کامل حریق شدند.

 

متاسفانه این حادثه منجر به کشته شدن راننده تریلر حامل بنزین مصدومیت دو سرنشین تریلر حامل سیمان و مصدومیت دو آتش نشان شد.

 

سازمان آتش نشانی لارستان از تمام ارگان های کمک رسان شامل شرکت برق ایمنی نفت اورژانس نیروی هوایی پلیس راهور نیروی انتظامی ستاد بحران فرمانداری سپاه پاسداران و همچنین نیروهای کمک رسان مردمی کمال تشکر را دارد.

 

گزارش میلاد لارستان 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه