دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4671
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۲۲:۴۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

حکم سنگین برای زن خواننده در ابیانه /کاشان

دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: حکم قطعی ۱۰ سال حبس برای زنی که در روستای ابیانه خوانندگی کرده بود صادر شد.

آوای پارسیان :دادستان عمومی و انقلاب کاشان گفت: حکم قطعی ۱۰ سال حبس برای زنی که در روستای ابیانه خوانندگی کرده بود صادر شد.

 

محمد تکبیرگو با بیان اینکه تعطیلی شرکت‌های تولیدی، افزایش بیکاری و افزایش نرخ کالاها و خدمات در کشور سبب افزایش آمار جرائمی مانند سرقت شده است، اظهار کرد: درحال‌حاضر ۳۰ درصد از جرایم شهرستان کاشان در حوزه سرقت اسست و سعی در کاهش این جرم در سطح شهرستان داریم.

 

 دادستان عمومی و انقلاب کاشان به ارتقای وضعیت حجاب و عفاف در کاشان اشاره کرد و ادامه داد: بدحجابی نتیجه بی‌توجهی خانواده‌ها وعدم آموزش افراد به وجود می‌آید و دادستانی کاشان، نیروی انتظامی و بسیج را به تذکر و ارشاد بی‌حجابان در سطح شهر مکلف کرده است.

 

وی با اشاره به وجود ۲۰۰ خانه تاریخی و مناطق گردشگری فراوان در کاشان که پذیرای مسافران متعددی در طول سال است، گفت: در برخی مواقع گروهی از مسافران نیز بد پوشش و بی‌حجاب هستند که به آنها تذکر لازم داده می‌شود.

 

تکبیرگو متذکر شد: با افرادی که با بی‌حجابی خود به ترویج، ترغیب وتشویق بانوان و شهروندان دامن می‌زنند، برخورد شدید قضایی صورت می‌گیرد که در این مواقع قانونگذار احکامی مانند ۱۰ سال حبس را پیش‌بینی شده است.

 

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان ضمن اشاره به برخورد با هرگونه بی‌حجابی در خیابان‌ها و اماکن عمومی شهر افزود: صدور رای ۱۰ سال حبس در دادگستری برای خانمی که قصد ترویج بی‌بند باری در کاشان را داشت، صادر شد، نامبرده نیز به صورت قاچاقی از کشور خارج شده وهم اکنون مقیم کشور کاناداست.

 

منبع: ایمنا

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه