سه شنبه, 19 اسفند 1399 - Tuesday, 09 March 2021
کد خبـر : 4700
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۴۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

4 هزار مددجو بوشهر با کمک خیرین به کربلای معلی اعزام می‌شوند

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در قالب پیاده رویی اربعین به دنبال ایجاد زمینه‌های لازم برای استفاده از کمک خیرین در اعزام چهار هزار مددجوی این نهاد هستیم.

آوای پارسیان :احمد لطفی صبح امروز در نشست با مسؤولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: در سال جاری در قالب طرح شوق زیارت، دو هزار و 200 نفر از مددجویان این نهاد در استان بوشهر به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرافزود: از این میزان، دو هزار نفر به مشهد مقدس و 200 نفر به کربلای معلی اعزام می‌شوند که اولویت با افرادی است که زیارت اولی هستند و تاکنون فضایی برای زیارت برای آنها مهیا نشده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اعلام این که بخشی از این افراد تاکنون اعزام شده اند، تصریح کرد: با توجه به این که مددجویان تحت حمایت این نهاد قادر به پرداخت هزینه‌های این سفرها نیستند به دنبال استفاده از منابع خیرین نیکوکار در این بخش هستیم.

 

لطفی ادامه داد: با هدف مشارکت خیران و نیکوکاران در اعزام نیازمندان به مشهد مقدس و کربلای معلی و به خصوص در پیاده روی اربعین، نیکوکاران می‌توانند به‌ طور غیرحضوری از طریق شماره گیری کد #2*5*077*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به مددجویان این نهاد پرداخت کنند.

 

وی بیان کرد: در اربعین سال گذشته یک هزار و 700 مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان بوشهر به کربلای معلی اعزام شدند که هزینه اعزام رفت و آمد این افراد 637 میلیون تومان بوده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: در سال گذشته برای اعزام هر مددجو به کربلا در قالب پیاده روی اربعین، 375 هزار تومان هزینه شد که  که 175 هزار تومان از منابع کمیته امداد و 200 هزار تومان با کمک خیرین تامین اعتبار شده است.

 

لطفی اعلام  کرد: این نهاد به غیر از 200 مددجویی که در طول سال جاری به کربلا اعزام می‌کند، به دنبال این است تا با کمک خیرین زمینه اعزام چهار هزار مددجو نیز در قالب پیاده روی اربعین به کربلا فراهم کند.

 

انتهای پیام/   

خبرگزاری فارس از بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه