شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 4708
تاریخ انتشار: شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پیش بینی غبار محلی و افزایش نسبی رطوبت هوا در برخی نقاط بوشهر

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: پیش بینی می‌شود طی این مدت با وزش ملایم جریانات غالباً جنوبی در ساعاتی از شبانه روز، غبار محلی، افزایش نسبی رطوبت هوا و در برخی نقاط وقوع مه و کاهش دید از پدیده‌های غالب در سطح استان باشد.

آوای پارسیان :پیام مساعدی صبح امروزاظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده آرامش نسبی جو و دریا طی امروز تا اواسط هفته جاری می‌باشد، بنابراین پیش بینی می‌شود طی این مدت با وزش ملایم جریانات غالباً جنوبی در ساعاتی از شبانه روز، غبار محلی، افزایش نسبی رطوبت هوا و در برخی نقاط وقوع مه و کاهش دید از پدیده‌های غالب در سطح استان باشد. 

 

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر افزود: همچنین از اواسط هفته جاری در ارتفاعات شرقی استان طی ساعاتی از وقت بعدازظهر تا شب بطور موقت با رشد ابر، وقوع ناپایداری‌های جوی بصورت همرفتی و محلی دور از انتظار نمی‌باشد.

 

وی درباره وضعیت جوی و دریایی استان طی  24 ساعت آینده گفت: آسمان غالباً صاف همراه با غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد و در برخی نقاط مه صبحگاهی و جهت وزش باد، متغیر، با سرعت 6 تا 26 کیلومتر در ساعت و در ساعاتی از بعدازظهر گاهی تا 32 کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

 

مساعدی افزود: ارتفاع موج دریا 30 تا 60 گاهی تا 90 سانتیمتر خواهد بود و فردا نیز در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت 00:11 دقیقه بامداد، جزر اول ساعت 08:10، مد دوم ساعت 13:31 و جزر دوم ساعت 17:29 است.

 

انتهای پیام/      

 

خبرگزاری فارس در بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه