دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 4751
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۵۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مشکل جایگاه‌داران سوخت «گناوه» به‌زودی حل می‌شود

عضو هیئت مدیره جایگاه‌داران سوخت شهرستان گناوه گفت: مشکلات جایگاه‌داران گناوه را به گوش وزیرنفت رسانده‌ایم و ایشان قول پیگیری و رفع مشکل را دادند و به‌زودی این مشکل حل خواهد شد.

آوای پارسیان :ماه گذشته بود که جایگاه سوخت شهر گناوه در اعتراض به کیفیت پایین سوخت، کارمزد پرداختی پایین، کم بودن سوخت تحویلی از تانکرهای نفتکش و چندین مورد دیگر مدتی به تعطیلی کشیده شد. اما این تعطیلی هیچ اثری در کار مدیران مربوطه نداشت و همچنان این روند ادامه داشت.

الیاس بیژنی دراین گفت‌وگو اظهار داشت: ما بارها مشکلات جایگاه‌های سوخت شهرستان گناوه را نوشتیم و با مسؤولین مکاتباتی داشتیم و حتی با اعتصاب هم نتوانستیم این روند را اصلاح کنیم.

 

عضو هیئت‌مدیره جایگاه‌داران سوخت شهرستان گناوه گفت: بارها از طریق حجت‌الاسلام خدری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم پیگیری کردیم تا شاید این مشکلات رفع شود، اما نماینده ما به‌جای رفع مشکل دوستان بنده را به کمیته تخلفات کشاند.

وی افزود: با توجه به اینکه بررسی و نظارت کمی و کیفی سوخت‌ها برعهده شرکت نفت است، از طریق خانم الماسی نماینده جم، ‌کنگان، دیر و عسلویه و همچنین سید محمد حجازی رییس انجمن جایگاه‌داران استان تهران توانستیم این مشکلات را به گوش وزیرنفت برسانیم که وزیر در این جلسه قول پیگیری و رفع مشکل را دادند و به‌زودی این مشکل حل خواهد شد.

بیژنی در پایان گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر این مشکلات رفع شود تا بتوانیم خدمات بهتر و شایسته‌تری به مردم گناوه و گردشگران ارائه کنیم.

انتهای پیام/     

 

 خبرگزاری فارس از شهرستان گناوه

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه