پنج شنبه, 14 مهر 1401 - Thursday, 06 October 2022
کد خبـر : 4752
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۸ ۲۳:۰۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مرگ دردناک دانش‌آموز تهرانی به خاطر قصور پزشکی

پسر دانش آموز به خاطر یک سرماخوردگی به بیمارستان رفت و دیگر به خانه بازنگشت. او به خاطر قصور پزشکی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

آوای پارسیان :روز چهارشنبه ۲۱ فروردین امسال پسر ۱۳ ساله‌ای به دلیل سرماخوردگی شدید همراه خانواده‌اش به بیمارستان شفای پردیس رفت و در حالی که روی پایش یک لکه قرمز بود پزشک معالج درخواست کرد که MRI بگیرد تا علت قرمزی روی پایش مشخص شود.

 

این پسر دانش آموز در حالی که به خاطر سرماخوردگی در بیمارستان بود مسئولان MRI را انجام ندادند و تنها دو آمپول پنی سیلین و آسپرین به او تجویز و پسر بچه را راهی خانه شان کردند. پسر ۱۳ ساله که حالش خوب شده بود به خانه رفت، اما ظهر ساعت یک بود که حال این دانش آموز بد شد و خانواده اش او را به بیمارستان شهید لواسانی رساندند. ساعت ۳ ظهر بود که این دانش آموز تهرانی روی تخت بیمارستان شهید لواسانی بستری شد و پزشکان در همان بررسی ابتدایی به خانواده اش اعلام کردند که آمادگی هر اتفاقی را داشته باشند.

 

عقربه‌ها ساعت ۴ عصر را نشان می‌داد که این پسر روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و تلاش پزشکان برای نجات جان این دانش آموز بی فایده ماند. بازپرس غلامی از شعبه ۳ دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا جسد پسر ۱۳ ساله به پزشکی قانونی منتقل شود تا علت مرگ مورد بررسی قرار گیرد.

 

با گذشت حدود هفت ماه از مرگ تلخ پسر ۱۳ ساله، پزشکی قانونی در نظریه‌ای علت مرگ را مسمومیت دارویی اعلام کرد و خانواده این پسر با حضور در دادسرای امور جنایی از دو بیمارستانی که فرزندشان تحت نظر قرار داشت اعلام شکایت کردند.           

منبع:خراسان

انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه