دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4754
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۳۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

تعیین تکلیف منطقه‌ای بکر در گناوه/ اراضی «تل چیتی» ساماندهی می‌شود

شهردار گناوه گفت: کلیه کسانی که مالکیتشان در تل چیتی محرز شده است می‌توانند اسناد مالکیتی معتبر خود را تا روز دوشنبه هشتم مهرماه به واحد حقوقی شهرداری ارائه کنند.

آوای پارسیان : سید جواد حسینی حقیقی صبح امروز در دیدار با مالکین تل چیتی اظهار داشت: بلاتکلیف ماندن وضعیت این اراضی علاوه بر نارضایتی مالکین، معضلاتی از قبیل پراکندن گرد و خاک در سطح شهر، تجمع سگ‌های ولگرد و... را برای شهر ایجاد کرده است.

 

شهردار گناوه افزود: برنامه ما برای ساماندهی این منطقه جدی است و باید هرچه سریع‌تر هم مالکین به حق و حقوق خود برسند و هم موقعیت جدیدی برای ایجاد فضاهای تفریحی و گردشگری جهت استفاده عموم مردم فراهم شود.

 

وی گفت: به زودی نقشه جامع منطقه تل چیتی توسط مشاور خبره طراحی می‌شود و پس از آن برنامه خود را برای توافق با مالکین ارائه می‌کنیم.

 

حسینی حقیقی بیان داشت: کلیه کسانی که مالکیتشان بر اراضی تل چیتی محرز شده می‌توانند اسناد مالکیتی معتبر خود را تا روز دوشنبه هشتم مهرماه به واحد حقوقی شهرداری ارائه کنند.

 

مالکین تل چیتی در این نشست ضمن انتقاد از بی‌نتیجه ماندن جلسات مختلف استانی و شهرستانی برای ساماندهی این اراضی خواستار تعیین تکلیف سریع‌تر وضعیت املاک خود شدند.

 

تل چیتی اراضی و منطقه بکر و بسیار زیبایی است که از زمان گذشته برای جلوگیری از آمدن شن‌های روان درخت کاری شده و در نقطه بسیار مناسب در شهرگناوه قرار دارد که اگر رفع معارض صورت گیرد نقطه مناسبی برای ایجاد مراکز گردشگری در شهر گناوه است.

 

با توجه به ارزش بالای ملک آن منطقه، لازم است مسؤولین مربوطه به این مسئله ورود کرده و از زیاده خواهی‌های بعضی از سودجویان جلوگیری کنند و مالکین نیز به حق واقعی خود برسند تا هرچه سریع‌تر مردم شهر گناوه و گردشگران از این طبیعت زیبا بهره ببرند.

 

انتهای پیام/     

 

 خبرگزاری فارس

 

 

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه