دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4778
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

نیازهای تحصیلی ۶۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی بوشهری تامین شد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت : نیازهای تحصیلی شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی استان بوشهر شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش و بسته نوشت‌افزار تامین شد.

آوای پارسیان :احمد لطفی صبح  امروز در نشست شورای مدیران این نهاد، اظهار داشت‌: کمیته امداد همواره در زمینه تامین نیازهای دانش‌آموزان تلاش گسترده‌ای داشته است و امسال نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به حمایت کمیته امداد استان بوشهر از شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در سطح استان خاطرنشان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید با همکاری مردم، خیران و برخی دستگاه‌های دولتی و خصوصی در استان، لباس و ملزومات تحصیلی این تعداد دانش‌آموز تحت حمایت فراهم و در اختیار آنها قرار داده شد.

 

وی با اشاره به نیاز دانش‌آموزان به لوازم تحصیل از جمله کیف، کفش، نوشت‌افزار و لباس فرم مدرسه، بیان کرد: در ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان به دنبال افزایش کیفیت بوده‌ایم که به لطف خدا و تلاش همکاران این مهم محقق شد.

 

لطفی خاطرنشان کرد: تلاش شده تا با استفاده از ظرفیت خیران،دستگاه‌های خصوصی و دولتی، بسته‌های تحصیلی به میزان ۳۰۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز نیازمند در نظر گرفته شود و تا قبل از شروع فصل مدارس در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: این ملزومات تحصیلی شامل کیف، کفش، لوازم تحریر و لباس فرم مدرسه بوده است.

 


انتهای پیام/     

 

خبرگزاری فارس از بوشهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه