سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 4789
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۳۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

موکب سردار شهید« رئیسعلی دلواری» در عراق برپا می‌شود

امام جمعه دلوار گفت: موکب سیدالشهدا فرزندان معنوی سردار شهید رئیسعلی دلواری در مسیر پیاده‌روی اربعین و در محل عمود ۷۳۶ برپا خواهد شد.

آوای پارسیان :حجت الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های امروز نماز جمعه دلوار اظهار داشت: نیروی خدوم و شجاع انتظامی در راستای تأمین امنیت جامعه از هیچ مجاهدتی دریغ نکرده و تقدیم ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز در راه انقلاب سند گویایی از مجاهدت های نیروی مخلص انتظامی است.

 

امام جمعه دلوار افزود: همه مردم قدرشناس ایران اسلامی از اعماق دل، از زحمات مخلصانه و شبانه‌روزی مجموعه‌ی شریف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنند.

 

وی نا امنی های اخیر در عراق  را  فتنه آمریکایی سعودی خواند و تصریح کرد:  قطعا این نا آرامی ها از سفارت آمریکا آب می خورد و با طراحی قبلی آمریکا و سعودی ها انجام شده و هدفشان هم چیزی جز تحت الشعاع قرار دادن حرمت عظیم مردمی اربعین نیست.

 

وی افزود: آنها می خواهند با گرفتن انگشت اتهام به سمت بسیج مردمی (الحشد الشعبی) و فضای شهرهای عراق را ناامن کنند و از این نامنی اهداف سیاسی خود را دنبال کنند.

 

حجت الاسلام زاهددوست خاطرنشان کرد: بغداد از دوران صدام بسیار عقب نگه داشته شده و از سال ۲۰۰۳ تا به امروز که در اشغال و فشار نیروهای آمریکایی بوده، و در مقطعی هم گروه‌های تکفیری_تروریستی این کشور را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.

 

امام جمعه دلوار تاکید کرد: این حرکات و ناآرامی ها ریشه مردمی ندارد، بلکه همانند ناآرامی های دی ماه ۹۶ در ایران ساخته و پرداخته دشمنان است و ۸۰ درصد از جریان رسانه ای آن را سعودی ها انجام می دهند.

 

امام جمعه دلوار افزود: به فضل الهی این حرکات و ناآرامی ها کمترین خدشه ای به موج خروشان ده‌ها میلیونی اجتماع عظیم اربعین وارد نخواهد کرد چرا که مردم در سالی که داعش در چند کیلومتری کربلا تهدید می کرد با شوق و اشتیاق بیشتری در اجتماع اربعین حضور یافتند.

 

امام جمعه دلوار اظهار داشت: موکب سیدالشهدا فرزندان معنوی سردار شهید رئیسعلی دلواری در مسیر پیاده‌روی اربعین و در محل عمود ۷۳۶ برپا خواهد شد.

 

حجت الاسلام زاهد دوست تصریح کرد: به فضل الهی امسال سطح خدمات و برنامه های فرهنگی این موکب افزایش یافته و با همکاری هیئت رزمندگان اسلام برنامه های فرهنگی برجسته ای در وقت ظهر و مغرب در این موکب برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/   

         

 خبرگزاری فارس از شهرستان تنگستان

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه