دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 4795
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۳۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

نامگذاری یک خیابان در دشتی به نام «شهید شاخص ناجا»

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از نامگذاری خیابانی در شهر خورموج به نام سید نورخدا موسوی شهید شاخص ناجا با همکاری شهرداری و شورای شهر خورموج خبر داد.

آوای پارسیان:سرهنگ جهانبخش صیادی امروز در مراسم توزیع رایگاه کلاه ایمنی بین موتورسواران اظهار داشت : در راستای طرح افزایش ایمنی موتورسیکلت‌سواران و فرهنگ‌سازی در این زمینه 40 کلاه ایمنی به صورت رایگان بین موتورسواران شهر خورموج  توزیع شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از افتتاح خیابانی در شهر خورموج به نام سید نورخدا موسوی شهید شاخص ناجا  با همکاری شهرداری و شورای شهر خورموج خبر داد و دیدار با امام‌جمعه شهر خورموج ،ملاقات بامردم  و طرح پلیس مدارس  از مهمترین برنامه‌های چند روز گذشته نیروی انتظامی در دشتی برشمرد.

 

رئیس پلیس راهور دشتی نیز گفت: از آن جایی که شهرستان دشتی به عنوان نگین فرهنگی استان لقب گرفته، می‌طلبد با پیش قدم شدن در رعایت هرچه بیشتر اصول و ضوابط ترافیکی نسبت به پر رنگ‌تر نمودن فرهنگ ترافیک در بین مردم شهرستان همت شود.

 

سروان مصطفی عباسی بیان کرد:در حال حاضر نزدیک به ٤٠درصد از مصدومین سوانح رانندگی درون‌شهری را موتورسیکلت‌سواران تشکیل می‌دهند که در صورت آسیب رسیدن به سر آنان شاید تا پایان عمر دچار عارضه جبران‌ناپذیر جانی شوند.

 

 وی افزود: استفاده از کلاه ایمنی تا حد زیادی از ضربات وارده به سر و صورت جلوگیری می‌کند که آن‌هم با اراده خود مردم و موتورسیکلت‌سواران محقق می‌شود.

 

 انتهای پیام/     

        

خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه