پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 4796
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۲۱:۴۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

توزیع رایگان کلاه ایمنی بین موتورسواران در «عسلویه»

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: در راستای طرح افزایش ایمنی موتورسیکلت‌سواران و فرهنگ‌سازی در این زمینه 40 کلاه ایمنی به صورت رایگان بین موتورسواران شهر عسلویه توزیع شد.

به گزارش آوای پارسیان و به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، درصد بالایی از تصادفاتی که در کشور و به تبع آن در استان بوشهر رخ می‌دهد مربوط به موتورسواران است که بعضا به علت عدم‌رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و استفاده نکردن از کلاه ایمنی شاهد کشته شدن راکبان موتورسیکلت در تصادفات هستیم.

 

یکی از اقدامات خوبی که در هفته نیروی انتظامی شاهد آن هستیم توزیع رایگان کلاه ایمنی به موتورسیکلت‌سواران و در کنار آن آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به آنان است.

 

سرهنگ پیمان فتاحی امروز در حاشیه توزیع کلاه ایمنی بین موتورسیکلت‌سواران در گفت و گو با خبرنگار فارس در عسلویه  اظهار داشت: در راستای طرح افزایش ایمنی موتورسیکلت‌سواران و فرهنگ‌سازی در این زمینه 40 کلاه ایمنی به صورت رایگان بین موتورسواران شهر عسلویه توزیع شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه با اشاره به اینکه این طرح موجب ارتقاء فرهنگ  استفاده از کلاه ایمنی بین موتورسیکلت‌سواران و کاهش آمار تلفات در موتورسواری می‌شود، بیان داشت: بیشترین دلیل فوت افراد در تصادفات، وارد شدن ضربه به سر است، درحالی که کلاه ایمنی کلاه زندگی و امنیت است که در حفظ جان موتورسواران نقش اساسی ایفا می‌کند.

 

وی از موتورسیکلت‌سواران خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از تجهیزات مناسب به ویژه کلاه ایمنی در حفظ جان خود بیش از پیش تلاش کنند.

 

 انتهای پیام/

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه